Reklama
placeholder
News

Była dziewczyna księcia Harry’ego i Harry’ego Stylesa popełniła samobójstwo. Dlaczego?

Była dziewczyna księcia Harry’ego i Harry’ego Stylesa popełniła samobójstwo. Dlaczego?

Fot. Instagram.com/carolineflack

Reklama
Reklama
placeholder

Była dziewczyna księcia Harry’ego i Harry’ego Stylesa popełniła samobójstwo. Dlaczego Caroline Flack nie żyje?

Go Soo Jung z teledysku BTS nie żyje. Miała 25 lat >> 

Caroline Flack nie żyje. Prezenterka popełniła samobójstwo

Caroline Flack nie żyje. Brytyjska prezenterka została znaleziona martwa w swoim domu w Londynie 15 lutego 2020 roku. 40-letnia Flack popełniła samobójstwo, co potwierdzili jej rodzina oraz prawnik.

Dlaczego Caroline Flack popełniła samobójstwo? Najprawdopodobniej 40-latka odebrała sobie życie z powodu fali hejtu, która na nią spadła.

Gwiazda polskiego programu kulinarnego nie żyje >> 

Caroline Flack – przyczyna śmierci

Była prowadząca brytyjskiej edycji programów Love Island oraz X Factor stała się obiektem zainteresowania mediów w 2009 roku. Wtedy przez jakiś czas Caroline Flack spotykała się z księciem Harrym. Romans nie trwał długo, jednak media szybko okrzyknęły Flack „dziewczyną księcia”.

Emocje wzbudził jeszcze związek Caroline Flack z Harrym Stylesem. Przypomnijmy, że prezenterka i wokalista One Direction spotkali się na planie show X Factor w 2010 roku. Parę dzieliła spora różnica wieku, bo aż 15 lat, co dla niektórych było oburzające. W jednym z wywiadów Flack przyznała, że ludzie na ulicy krzyczeli za nią „pedofil” i „zboczeniec”.

Kolejna fala krytyki spadła na prezenterkę w grudniu 2019 roku. Caroline Flack została oskarżona o pobicie swojego partnera,  tenisisty Lewisa Burtona. Prezenterka miała też zdemolować mieszkanie mężczyzny. Mimo że parze udało się porozumieć, Flack musiała stawić się w sądzie, żeby odpowiedzieć za swój czyn. Ciało Caroline Flack zostało znalezione w sobotę, 15 lutego, kilka tygodni przed tym jak prezenterka miała stawić się przed sądem. 

Kto zmarł w 2019 roku? Te gwiazdy pożegnaliśmy >> 

Po tym jak świat obiegła informacja, że Caroline Flack zaatakowała Lewisa Burtona, kobieta została zwolniona z funkcji prowadzącej program Love Island. Jak podają portale, Flack miała również być gospodynią nowego programu stacji Channel 4, jednak po wydarzeniach z grudnia anulowano projekt.

Dodajmy, że zagraniczne media, m.in. The Sun, również publikowały nieprzychylne artykuły na temat Caroline Flack. Po śmierci prezenterki dziennik usunął wszystkie teksty, które oczerniały Flack.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama