Reklama
placeholder
News

Pogrzeb Caroline Flack. Pochowano gwiazdę Love Island

Pogrzeb Caroline Flack. Pochowano gwiazdę Love Island

Fot. Instagram.com/carolineflack

Reklama
Reklama
placeholder

Odbył się pogrzeb Caroline Flack. Pochowano gwiazdę Love Island, która zmarła w lutym 2020 roku. Miała 40 lat.

Była dziewczyna księcia Harry’ego i Harry’ego Stylesa popełniła samobójstwo >>   

Caroline Flack nie żyje – przyczyny śmierci

Ciało 40-letniej Caroline Flack znaleziono 15 lutego 2020 roku w jej domu w Londynie. Rodzina oraz prawnik Brytyjki potwierdzili, że kobieta popełniła samobójstwo. Jakiś czas później poinformowano, że była prowadząca Love Island odebrała sobie życie wieszając się.

Przypomnijmy, że Flack zmarła kilka dni przed tym jak miała stawić się w sądzie w sprawie pobicia tenisisty Lewisa Burtona. Dziennikarka została oskarżona o to, że uderzyła swojego partnera oraz że zdemolowała jego mieszkanie.

Po tym jak świat obiegła informacja, że Caroline Flack zaatakowała Lewisa Burtona, 40-latka została zwolniona z programu Love Island. Podawano, że Flack miała być również gospodynią nowego show stacji Channel 4, jednak po wydarzeniach z 2019 roku anulowano projekt. Zagraniczne media publikowały także nieprzychylne artykuły na temat Flack.

Niedługo po śmierci Caroline Flack jej mama upubliczniła oświadczenie, które prezenterka napisała kilka dni przed tragicznymi wydarzeniami. Wyznała w nim m.in., że mierzenie się z doniesieniami mediów na swój temat było dla niej bardzo trudnym doświadczeniem.

Caroline Flack: ujawniono list pożegnalny. Wszystko w nim wyjaśniła >> 

Caroline Flack – pogrzeb

Jak podają portale, pogrzeb Caroline Flack odbył się 10 marca. 40-letnia prezenterka została pochowana w czasie prywatnej ceremonii, która odbyła się jedynie w gronie jej rodziny i przyjaciół. Mówi się, że pełne dochodzenie w sprawie śmierci byłej gwiazdy brytyjskiego Love Island odbędzie się w sierpniu 2020 roku.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama