Reklama
placeholder
News

Channing Tatum NAGO na Instagramie! To kara za przegrany zakład

Channing Tatum NAGO na Instagramie! To kara za przegrany zakład

fot. instagram.com/channingtatum

Reklama
Reklama
placeholder

Channing Tatuum, którego z pewnością znacie z takich filmowych hitów jak Step Up – Taniec zmysłów czy Magic Mike XXL, to od wielu lat jeden z ulubieńców kobiet na całym świecie. Fanki pokochały aktora jeszcze bardziej kiedy wystąpił w roli zniewieściałego męża u boku Pink w jej klipie do piosenki Beautiful Trauma, ale teraz artysta dał im prawdziwy powód do mocniejszego bicia serca.

Channing Tatuum pokazał na Instagramie swoje nagie zdjęcie! Co więcej, kazała mu je tam wstawić jego dziewczyna, Jessie J. O co chodzi?

Taylor Swift powiększyła rodzinę! Pokazała zdjęcie >>

Okazuje się, że Tatuum przegrał z Jessie J w... Jengę. Przegrany musiał wstawić na Instagram losowe zdjęcie wybrane przez zwycięzcę.

Przegrałem w Jengę z Jessicą Cornish. Przegrany (ja) musiał opublikować zdjęcie, które wybrała druga osoba (Jessica Cornish)… Nigdy więcej nie zagram z nią w Jengę... – napisał Channing Tatuum pod zdjęciem.

Adele już po rozwodzie? Ile trwało małżeństwo z Polakiem? >>

Jednego jesteśmy pewni – na świecie jest teraz mnóstwo kobiet, które cieszą się, że to Jessie J wygrała w Jengę i mnóstwo panów, którzy żałują, że to nie ona przegrała zakład ;)

Jak Wam się podoba przegrany Channing Tatuum nago?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama