Reklama
placeholder
News

22-latek chciał wyglądać jak jeden z członków BTS. Zmarł po jednej z opracji plastycznych

22-latek chciał wyglądać jak jeden z członków BTS. Zmarł po jednej z opracji plastycznych

fot. Twitter/Vanguard Newspapers/

Reklama
Reklama
placeholder

Kanadyjski aktor Saint Von Colucci zmarł w wyniku powikłań po ostatniej operacji plastycznej, której celem było stworzenie jak największego podobieństwa do jednego z członków BTS.

BTS idą do wojska. Kiedy grupa wróci do koncertów? >>

Saint Von Colucci - kim był?

Saint Von Colucci przeprowadził się do Korei Południowej  2019 roku, by rozpocząć karierę w przemyśle rozrywkowym. Udało mu się m.in. otrzymać rolę w koreańskim serialu Pretty Lies w 2022 roku. 22-latek pragnął zbliżyć się jak najbardziej do wizerunku wokalisty z k-popowej grupy BTS, Jimina, poprzez szereg operacji plastycznych. Przez ostatni rok Colucci wydał ponad 220 tysięcy dolarów, by radykalnie zmienić swój wygląd. Wśród zabiegów, którym się poddał, znalazły się m.in  plastyka nosa, zmniejszenie ust, liftingi twarzy, brwi oraz oczu.

28-letnia Brytyjka zmarła po popularnej operacji w Turcji. Będzie to przestrogą dla celebrytek? >>

Saint Von Colucci - śmierć aktora

Ostatnim z dwunastu zabiegów, jakim się poddał Colucci, było usunięcie wszczepionych mu w listopadzie implantów szczęki. To ryzykowane zadanie wykonano w jednym ze szpitali w Korei Południowej, a konsekwencje operacji Saint przypłacił życiem. Aktor zmarł 23 kwietnia 2023 roku w wyniku infekcji. Jak oświadczył jego rzecznik prasowy w rozmowie z Daily Mail, Colucci został poinformowany o skutkach ubocznych zabiegu, jednak wciąż był na niego zdecydowany.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama