News

Chiński influencer wziął udział w wyzwaniu z piciem spirytusu. Nie żyje

Chiński influencer wziął udział w wyzwaniu z piciem spirytusu. Nie żyje

fot. YouTube/El Universal/

Influencer posługujący się pseudonimem Sanqiange zmarł wskutek udziału w nierozsądnym wyzwaniu. Ciało mężczyzny znalazła rodzina. 

Lamborghini Huracan Evo rozbiło się na prostej drodze w Warszawie. Zaskakujące wideo ze zdarzenia >>

Sanqiange - wyzwanie z piciem spirytusu 

16 maja tiktoker znany jako Sanqiange oraz Brother Three Thousand, pojedynkował się ze swoim znajomym podczas transmisji na żywo. Wyzwanie polegało na wypiciu wysokoprocentowego chińskiego spirytusu Baijiu, który zawiera w składzie od 30% do 60% alkoholu. Obaj rywalizowali o nagrody od widzów, a dla przegranego przewidziane były kary. Z relacji Zhao, przyjaciela mężczyzny, wynika, że w połowie transmisji Sangiange otwierał już czwartą butelkę alkoholu. Przyznał on również, że nieżyjący influencer często brał udział w podobnych wyzwaniach z udziałem napojów wysokoprocentowych.

Wyzwanie zakończyło się około 1:00 w nocy. Następnego dnia po południu rodzina znalazła w domu ciało martwego Sanqiange. 

W 2022 roku chińskie władze ustanowiły zakaz streamowania po godzinie 22:00 przez osoby poniżej 16. roku życia, a w dzienniku Global Times wytypowano 31 niewłaściwych zachowań streamerów na żywo. Na liście znajdują się między innymi wulgarne usposobienie i prowokacje. Śmierć Sanqiange z pewnością przyczyni się do dalszych dyskusji w tym temacie. 

Nagranie z wyzwania zniknęło już z TikToka

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.