Reklama
placeholder
News

Lamborghini Huracan Evo rozbiło się na prostej drodze w Warszawie. Zaskakujące wideo ze zdarzenia

Lamborghini Huracan Evo rozbiło się na prostej drodze w Warszawie. Zaskakujące wideo ze zdarzenia

fot. Facebook/Miejski Reporter/

Reklama
Reklama
placeholder

5 czerwca na profilu Miejskiego Reportera na Facebooku pojawiło się nagranie z nieudanego popisu kierowcy Lamborghini Huracan Evo. Pojazd został odholowany z miejsca zdarzenia, a jego właściciel otrzymał mandat. 

Nowe znalezisko we wraku Titanica. Eksperci szukają właściciela za pomocą... sztucznej inteligencji! >>

Lamborghini - wypadek na prostej drodze 

Do sieci trafiło kilka filmików z różnych perspektyw, przedstawiających zderzenie Lamborghini Huracan Evo z kamiennym murem odgradzającym pasy ruchu w ścisłym centrum Warszawy, a konkretnie pod Pałacem Kultury i Nauki. Samochód jest warty mniej więcej 1,6 miliona złotych. Na nagraniach widać kierowcę, który czekał na wolną przestrzeń uliczną i został otoczony przez nastolatków nagrywających jego auto. W pewnym momencie, korzystając z możliwości swobodnego poruszania się po drodze, kierowca postanowił wykonać trik dla podziwiających przechodniów. Samochód rozpędził się w ekspresowym tempie, a kierowca stracił nad nim kontrolę i zamiast wykonać zgrabny obrót, zderzył się z konstrukcją zabezpieczającą kolejną część ulicy.

Z informacji podanych na profilu Reporter Miejski na Facebooku wynika, że kierowca otrzymał mandat w wysokości 200 złotych.

Pogoda na Boże Ciało i długi weekend 8-11 czerwca. Co nas czeka? >>

Lamborghini - wypadek na prostej drodze [WIDEO]
 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama