News

Christina Ricci jest ofiarą przemocy domowej? Wstrząsające zeznania aktorki

Christina Ricci jest ofiarą przemocy domowej? Wstrząsające zeznania aktorki

Fot. Instagram.com/riccigrams

Christina Ricci jest ofiarą przemocy domowej? Zagraniczne media cytują wstrząsające zeznania aktorki.

Katie Price oddała 18-letniego syna do domu opieki. „Mam nadzieję, że znajdzie tam przyjaciół” >> 

Latem 2020 roku Christina Ricci złożyła pozew o rozwód z operatorem filmowym Jamesem Heerdegenem, oficjalnie jako powód podając „różnice nie do pogodzenia”. Para wzięła ślub w 2013 roku.

Jak donoszą portale, niedawno 40-letnia aktorka wniosła o sądowy zakaz zbliżania się męża do niej i ich 6-letniego syna Freddiego. Sąd się do niego przychylił

James Heerdegen stosował przemoc wobec Christiny Ricci?

Informacje o tym, że Christina Ricci jest ofiarą przemocy domowej pojawiały się kilka miesięcy temu. W czasie jednej z kłótni aktorki i jej męża miała interweniować policja.

Niedawno relacje Christiny Ricci na temat małżeństwa z Heerdegenem upublicznił m.in. serwis TMZ. Dziennikarze dotarli też do zdjęć siniaków na dłoniach, nadgarstkach i ramionach gwiazdy Rodziny Addamsów, które zostały włączone do dokumentów sądowych.

Pewnego dnia powiedział, że współczułby mi tylko wtedy, gdybym została poćwiartowana na małe kawałki. Schowałam wszystkie noże w domu, zaczęłam podejrzewać, że naprawdę może mnie zabić. Bałam się o życie swoje i syna, spałam z nim w pokoju zamkniętej na klucz – cytuje zezniania Riccci m.in. Dailymail.

Dziewczyna oblana kwasem została modelką. Tak dziś wygląda Anmol Rodriguez >>

16 grudnia 2019 roku James Heerdegen miał „brutalnie zaatakować” żonę. Aktorka miała zgłosić, że przez pandemię koronawirusa „utknęła w domu z mężczyzną, który wykorzystuje ją fizycznie i emocjonalnie”. Ricci ma twierdzić, że bała się spać w nocy, bo mąż „terroryzował ją 24 godziny na dobę”.

Zagraniczne media ujawniły, że Christina Ricci została dotkliwie pobita przez męża, kiedy próbowała zadzwonić po policję. Mężczyzna miał wrzucić ją do ogniska, które stało na podwórku.

Wrzeszczał na mnie, pluł, oblewał kawą i rzucał we mnie krzesłami – miała opisywać incydent z czerwca 2020 roku amerykańska gwiazda. Mąż miał grozić jej też porwaniem syna i opublikowaniem prywatnych zdjęć i filmów.

Szczepienia na COVID: zapisy ruszyły. Kto i gdzie może się rejestrować? >>

Prawnik Jamesa Heerdegena przekazał, że jego klient „jednoznacznie zaprzecza wszystkim zarzutom ze strony pani Ricci”. Operator ma złożyć własny pozew przeciwko żonie, która, jak twierdzi, nadużywa alkoholu i substancji odurzających.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.