News

Christine McVie z Fleetwood Mac nie żyje. Co się stało?

Christine McVie z Fleetwood Mac nie żyje. Co się stało?

fot. Wikimedia Commons/Raph_PH

Christine McVie nie żyje. Wokalistka Fleetwood Mac zmarła 30 listopada 2022 roku. Miała 79 lat.

Elżbieta II nie zmarła z powodu podeszłego wieku? Miałaby na to chorować >>

Artystka odeszła w otoczeniu rodziny.

Prosimy o uszanowanie prywatności jej bliskich w tym szczególnie bolesnym czasie, chcielibyśmy, żeby wszyscy zachowali Christine w swoich sercach i pamiętali życie tego niezwykłego człowieka, oddanej muzyce kobiety, która była powszechnie kochana. Spoczywaj w pokoju, Christine McVie – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku piosenkarki.

Christine McVie nie żyje – oświadczenie Fleetwood Mac

Po śmierci wokalistki, oświadczenie wydał też zespół Fleetwood Mac:

Nie ma słów, które opisałyby smutek po odejściu Christine McVie. Była jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa, utalentowana ponad miarę. Była najlepszym muzykiem, jakiego ktokolwiek mógłby mieć w swoim zespole, oraz najlepszym przyjacielem, jakiego ktokolwiek mógłby mieć. Mieliśmy wiele szczęścia, że mogliśmy dzielić z nią życie. Razem i osobno ceniliśmy Christine i jesteśmy wdzięczni za wspaniałe wspomnienia. Będzie nam jej bardzo brakowało.

Karolina Sztafa nie żyje. Uczestniczka słynnego programu przegrała z chorobą >>

Christine McVie pożegnała też Stevie Nicks – druga wokalistka Fleetwood Mac. Opublikowała na Twitterze odręczny list i tekst o przyjacielu.

Christine McVie – przyczyna śmierci

Christine McVie  zmarła w szpitalu po krótkiej chorobie.

Christine McVie urodziła się w 1943 roku jako Christine Anne Perfect. Do zespołu Fleetwood Mac dołączyła w 1970 roku, wcześniej należała do formacji Chicken Shack.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.