Reklama
placeholder
News

Karolina Sztafa nie żyje. Uczestniczka słynnego programu przegrała z chorobą

Karolina Sztafa nie żyje. Uczestniczka słynnego programu przegrała z chorobą

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Karolina Sztafa, znana widzom z najnowszej edycji programu Big Brother, zmarła w nocy 20 listopada 2022 roku w wieku 35 lat. O śmierci koleżanki na swoim profilu na Instagramie jako pierwsza poinformowała inna uczestniczka programu, Anna Klimpel. 

B. Smyth nie żyje. Muzyk, znany z przeboju Twerkoholic, miał 28 lat >>

Karolina Sztafa nie żyje

Karolina Sztafa jesienią 2019 roku brała udział w 2. edycji reaktywowanego po latach programu Big Brother. Kobieta była uważana za jedną z najbardziej przebojowych uczestniczek, która nie bała się wyrażać swojego zdania i często wdawała się w dyskusję ze swoimi znajomymi z domu Wielkiego Brata. Uczestniczka w programie dobrze dogadywała się między innymi z Anną Klimpel. Po śmierci koleżanki kobieta pożegnała koleżankę z programu na swoim Instastory i wyjawiła, że przyczyną śmierci Karoliny Sztafy była choroba:

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę (...) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę.

Śmierć Gabby Petito: rodzina wygrała miliony z majątku Briana Laundriego >>

Karolina Sztafa osierociła dwie córki, Wiktorię i Weronikę, których doczekała się wraz z mężem, Łukaszem. 

[AKTUALIZACJA, 23.11.2022, 10:00]

Podano przyczynę śmierci Karoliny Sztafy. Uczestniczka Big Brothera przegrała walkę z rakiem.

Z wiadomości, które otrzymałam, wiem, że Karolina zmarła na raka kości. Wcześniej podobno była źle zdiagnozowana i leczona na inną chorobę. Jeszcze 15 lipca była w dobrej formie. Jej śmierć skłania do refleksji, bo była młodą, barwną kobietą, która miała całe życie przed sobą. Cieszmy się każdą chwilą i nie marnujmy czasu – podał portal Plejada, powołując się na znajomą Karoliny Sztafy, Ewę Kępys.

Inna znajoma Karoliny Sztafy zdradziła nieco więcej na temat ostatnich lat jej życia. Okazuje się, że pół roku temu była uczestniczka „Big Brothera” poczuła ból biodra i udała się na USG. Lekarze usunęli znalezioną zmianę. Sama Karolina niewiele mówiła o chorobie, chciała żyć pełnią życia – czytamy.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama