News

Chuck Bass odwiedzi Polskę! Wiemy gdzie go spotkacie

Chuck Bass odwiedzi Polskę! Wiemy gdzie go spotkacie

fot. instagram.com/edwestwick/

Chuck Bass z Plotkary, czyli Ed Westwick, już wkrótce odwiedzi Polskę. Aktor ma spędzić tu cały weekend. Wiemy gdzie go spotkacie!

Ed Westwick - kim jest

Ed Westwick to brytyjski aktor i muzyk urodzony w Hammersmith w Londynie. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Chucka Bassa w serialu Plotkara, za którą dwukrotnie otrzymał nagrodę Teen Choice Awards.

Po Plotkarze grał w takich filmach jak Domowe Piekło, Romeo i Julia czy Miasto Zła.

Polscy dziennikarze 'zakpili' z k-popu. Fani są wściekli >>

Ed Westwick w Polsce

W dniach 17-19 kwietnia 2020 roku odbędzie się szósta edycja Warsaw Comic Con. To właśnie tutaj będzie można spotkać legendarnego Chucka Bassa. Jak podaje organizator, Westwick spędzi w Polsce cały weekend. W przedsprzedaży za autograf zapłacicie 100zł (cena regularna: 150 zł), za zdjęcie 180 zł  (cena regularna: 200 zł),a za zdjęcie + autograf: 250 zł (cena regularna: 300 zł).

Oprócz Westwicka na tegorczonej edycji Warsaw Comic Con pojawią się gwiazdy serialu The 100: Lindsey Morgan, Richard Harmon, Lee Majdoub oraz Robin Lord Taylor z Gotham.

Warsaw Comic Con - co to jest?

Warsaw Comic Con obędzie się w dniach 17-19 kwietnia w hali Warsaw Expo w Nadarzynie. W Polsce odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia. W programie zaplanowane są takie aktywności jak warsztaty, spotkania z gwiazdami, konkurs cosplay, strefa gier. Podczas festiwalu będzie można również zobaczyć specjalną wystawę, na której pokazane będą kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars i wielu innych produkcji!

Arrow - koniec serialu. Z kim walczył Oliver na przestrzeni 8. sezonów? [GALERIA] >>

Wybieracie się na Warsaw Comic Con?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keep the Faith

Post udostępniony przez Ed Westwick (@edwestwick)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.