News

Chuck Norris nagrał film dla Jurka Owsiaka! 'Strażnik Teksasu' wspiera WOŚP

Chuck Norris nagrał film dla Jurka Owsiaka! 'Strażnik Teksasu' wspiera WOŚP

Fot. Wikimedia Commons/Yoni S.Hamenahem/Ralf Lotys (Sicherlich)

Chuck Norris nagrał film dla Jurka Owsiaka! Aktor, któremu ogromną popularność przyniosła tytułowa rola w Strażniku Teksasu, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2021: aukcje gwiazd. Co można wylicytować? >> 

Chuck Norris o WOŚP 

Między innymi na Instagramie Fundacji Braci Collins pojawiło się wideo, na którym Chuck Norris pozdrawia Jurka Owsiaka i chwali działalność WOŚP.

Grzegorz i Rafał Collins odwiedzili Chucka Norrisa w związku z aukcją na rzecz organizacji Jurka Owsiaka. Do wylicytowania w czasie 29. finału WOŚP jest replika samochodu, którym amerykański aktor jeździł na planie Strażnika Teksasu. Nowy nabywca auta otrzyma też zdjęcie z autografem i oryginalny scenariusz jednego z odcinków kultowego serialu.

Cześć Jurek! Bracia Collins powiedzieli mi ile robicie dla dzieciaków w Polsce. Już przez 29 lat! Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to co robicie jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego dobrego! Wasz przyjaciel, Chuck Norris! – powiedział w wideo 80-letni gwiazdor.

(…) Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie – dodali w opisie posta bracia Collins.

WOŚP 2021: najciekawsze aukcje! Co można wylicytować? >> 

WOŚP 2021 – data, cel finału

Przypomnijmy, że 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Fundacja Jurka Owsiaka przeznaczy zebrane pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Hasłem przewodnim zbiórki jest Finał z głową.

Przyłączycie się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.