News

WOŚP 2021: najciekawsze aukcje! Co można wylicytować?

WOŚP 2021: najciekawsze aukcje! Co można wylicytować?

Wikimedia Commons/Adam Kliczek

To są najciekawsze aukcje na WOŚP 2021! Zobaczcie co można wylicytować. Z pewnością niektóre pozycje Was zaskoczą ;-).

WOŚP 2021: aukcje gwiazd. Co można wylicytować? >>

WOŚP 2021: data

Najbliższy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Pierwotnie miał odbyć się 10 stycznia 2021 roku. Ze względu na obostrzenia oraz wprowadzenie kwarantanny narodowej od 28 grudnia 2020 roku do 17 stycznia 2021 roku data została zmieniona. 

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest organizowany pod hasłem Finał z głową.

WOŚP 2021: cel finału

W tym roku pieniądze zebrane przez WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOŚP 2021: najciekawsze aukcje

Aukcje na stałe wpisały się w obchody Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przeprowadzane są za pośrednictwem strony Allegro, która po raz dwudziesty drugi będzie współpracować z WOŚP-em.

Nie tylko znane i lubiane osoby przekazują cenne rzeczy lub oferują wyjątkowe chwile, które można wylicytować na aukcji. Każdy chętny może wystawić dowolną rzecz na licytacje. Zobaczcie poniżej kilka najciekawszych propozycji.

Siłownie otwarte dopiero wiosną 2021? Branża zapowiada pozwy >>

Aukcje WOŚP 2021: Kurtka Najmana

Od kilku miesięcy Marcin Najman przeżywa prawdziwą popularność w Internecie. Prawdziwym hitem stała się jego niebieska kurtka po kłótni sportowca z Krzysztofem Stanowskim.

W celu wyjaśnienia sobie konfliktu w cztery oczy Marcin Najman umówił się z dziennikarzem sportowym przed budynkiem klubowym Rakowa Częstochowa. Krzysztof Stanowski nie pojawił się, a baczni obserwatorzy zdarzenia sfotografowali Najmana samotnie czekającego pod budynkiem, ubranego w niebieską kurtkę. Zdjęcie obiegło sieć i stało się prawdziwym hitem.

Teraz Marcin Najman przekazuje słynną kurtkę na aukcję.

Aukcja WOŚP – Kurtka Najmana>>

Aukcje WOŚP 2021: audiobook Toma Hanksa z autografem

To jest fantastyczna aukcja dla fanów amerykańskiego aktora. Na licytację została wystawiona płyta CD ze zbiorem opowiadań napisanych przez Toma Hanksa i czytanych przez samego aktora.

Zapraszam do licytacji na rzecz WOŚP! - Autentyczny podpis aktora - zdobyty osobiście podczas promocji jego książki w księgarni w Londynie - unikat! – czytamy na stronie aukcji.

Aukcja WOŚP – audiobook Toma Hanksa z autografem >>

Aukcje WOŚP 2021: stół z programu 'Imponderabilia' Karola Paciorka

Karol Paciorek jest znanym youtuberem, który również prowadzi podcast o nazwie Imponderabilia. Gości w nim popularne osoby, z którymi rozmawia na różne tematy.

Paciorek postanowił wystawić na aukcję swój dębowy stół, na którym zebrał podpisy gości, z którymi nagrywał rozmowy.

Na stronie aukcji możemy się dowiedzieć się czyje podpisy znajdują się na stole. Goście zostali podani w kolejności alfabetycznej:

Adam Bodnar, Agnieszka Holland, Andrzej Duda, Anita Werner, Artur Kurasiński, AWGS, Bartek Sabela, Beata Kozidrak, Bisz, Cezary Pazura, Czesław Mozil, Człowiek Warga, Dawid Kwiatkowski, Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Filip Nowobilski, Filip Skrońc, Filip Springer, Hades, Holak, Jerzy Trela, Kaj Török, Kamil Sipowicz, Katarzyna Bonda, Kinga Rajchel, Krzysztof Bosak, Kuba Górnicki, Kuba Karaś, Leh, Lil Masti, Maciej Maleńczuk, Maciej Obara, Magda Mołek, Marcin Fabjański, Marcin Prokop, Marta Niedźwiedzka, Martin Stankiewicz, Merry Spolsky, Mestosław, Michał Oleszczyk, Michał Piróg, Michał Zieliński, Miko Marczyk, Nadia Oleszczuk, Natalia Kukulska, Natalia Przybysz, Paulina Mikuła, Paweł Domagała, Paweł Kapusta, Paweł Wilczak, Pioter Jurkowski, Piotr Adamczyk, Piotr Cyrwus, Piotr Rogucki, Popek, Radex, Radosław Kotarski, Ralph Kaminski, Remigiusz Mróz, Skip, Szymon Hołownia, Wojciech Chmielarz, Wojciech Wilk, Wojtek Sokół, Yurkosky, Zuza Rudzińska-Bluszcz, Zygmunt Miłoszewski

Aukcja WOŚP – stół z programu 'Imponderabilia' Karola Paciorka >>

Aukcje WOŚP 2021: rakieta Igi Świątek

Fani sportu, a zwłaszcza tenisa z pewnością ucieszą się z tej aukcji. Na licytacje trafiła rakieta Igi Świątek z turnieju French Open oraz piłka z autografem tenisistki. 

Zwyciężczyni French Open 2020 podarowała na nasze Orkiestrowe aukcje rakietę, która towarzyszyła Jej w trakcie tego pamiętnego turnieju! Jedna z sześciu, którymi Iga rozgrywała mecze! – czytamy na stronie aukcji.

Aukcja WOŚP – rakieta Igi Świątek >>

Aukcje WOŚP 2021: przejazd 100-letnią lokomobilą

Co to jest lokomobila? Jest to przewoźny zespół napędowy, który zawiera kocioł parowy, maszynę parową i urządzenie transmisyjne. Konstrukcja przypomina mały parowóz, ale jest bez własnego napędu.

Wystawiona na aukcji lokomobila Hipolina była wykorzystana w okresie międzywojennym do przeprowadzania usługowych omłotów na terenie Wielkopolski.

Teraz można wylicytować przejazd tym historycznym pojazdem!

Aukcja WOŚP - Przejażdżka 100letnią lokomobilą HIPOLINĄ >>

Aukcje WOŚP 2021: zestaw naturalnych naczyń ekologicznych

Propozycja dla wszystkich osób, które troszczą się o środowisko i szukają stylowych rzeczy do kuchni.

Na aukcji WOŚP 2021 pojawiła się licytacja naturalnych naczyń ekologicznych ECORASCALS, które wykonane są z bambusa.

W zestawie znajduje się miseczka trójdzielna, głęboka i duży kubek z 2 rurkami z różowymi elementami w opakowaniu prezentowym.

Aukcja WOŚP – zestaw naturalnych nauczyń >>

Aukcje WOŚP 2021: nogi Pan Tu Nie Stał

Z pewnością ta licytacja ucieszy fanów oryginalnych przedmiotów. Na aukcję trafiły dwie nogi, które przez lata zdobiły witrynę sklepu Pan Tu Nie Stał w Warszawie.

Jak podane jest w aukcji:

Wysokość jednej nogi: 215 cm

Długość stopy: 140 cm

Szerokość stopy: 60 cm

Aukcja WOŚP – nogi Pan Tu Nie Stał >>

Aukcje WOŚP 2021: lot szybowcem

W niesamowitym podniebnym locie będzie towarzyszył kapitan Dariusz Kulik. Jest on pilotem samolotów pasażerskich i instruktorem szybowcowym. Latał na Boeingu B737, Jetstreamie 32 i Airbusie A320. Prawdziwa gratka dla fanów latania! 

Lot będzie zrealizowany dwuosobowym szybowcem Puchacz.

Aukcja WOŚP - lot szybowcem >>

Będziecie licytować na aukcjach WOŚP? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.