News

Clean Bandit w Warszawie 2019! Bilety ZA DARMO, warto się spieszyć

Clean Bandit w Warszawie 2019! Bilety ZA DARMO, warto się spieszyć

fot. instagram.com/cleanbandit

Clean Bandit zagrają w Warszawie! Autorzy takich hitów jak Solo nagrane wspólnie z Demi Lovato, Rather Be czy Rockabye wystąpią w naszym kraju na… darmowym koncercie.

Clean Bandit składa się z trzech osób: Grace Chatto, Jack’a Pattersona i Luke’a Pattersona. Brytyjski zespół wykonujący muzykę elektroniczną został założony w Cambridge w 2009 roku. W tym roku mija 10 lat działalności grupy!

Podano przyczyny śmierci 18-letniej siostry Louisa Tomlinsona >>

Fani zespołu Clean Bandit mają szansę usłyszeć swoich idoli na żywo już 25 września 2019 roku. Artyści wystąpią w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie z okazji zmiany nazwy centrum. Arkadia będzie od teraz nazywać się Westfield Arkadia.

Clean Bandit - koncert

Koncert Clean Bandit w Warszawie będzie o tyle wyjątkowy, że można w nim uczestniczyć zupełnie za darmo. 12 września posiadacze Karty Stałego Klienta Arkadii otrzymali wiadomości mailowe, która umożliwia rezerwację biletu – te osoby mają pierwszeństwo, ale bilety niewykorzystane przez tych klientów trafią do ogólnej puli, która z pewnością będzie ograniczona. Koncert Clean Bandit odbędzie się w środę 25 września o godzinie 18:00.

Shawn Mendes i Camila Cabello LIŻĄ się na Instagramie. Śmieszne czy straszne? >>

Zamówione bilety następnie należy wymienić na opaski zezwalające na wstęp do ogólniej strefy koncertowej. Opaski będzie można odebrać na specjalnych stanowiskach w holu głównym Westfield Arkadia w następujących dniach i godzinach:

18.09 – 10:00-20:00
22.09 – 10:00-20:00
25.09 – 8:00-15:00

Wybierzecie się na koncert Clean Bandit?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.