News

Shawn Mendes i Camila Cabello LIŻĄ się na Instagramie. Śmieszne czy straszne?

Shawn Mendes i Camila Cabello LIŻĄ się na Instagramie. Śmieszne czy straszne?

fot. instagram.com/shawnmendes

Shawn Mendes i Camila Cabello nie ustają w staraniach, żeby udowodnić fanom, że ich romans nie jest jedynie chwytem marketingowym na potrzeby promocji singla Senorita

Fanom ciężko uwierzyć w ich prawdomówność, a wokalistom zarzuca się wylewne okazywanie sobie uczuć tylko wtedy, gdy pojawiają się paparazzi. Wielbiciele talentu Mendesa i Cabello mają za złe artystom, że ich oszukują. 

Kim Kardashian jest poważnie chora. Na to samo cierpi Selena Gomez >>

Filmiki, na których muzycy namiętnie się obcałowują, obiegły internet i rozpoczęły prawdziwą burzę. Internauci uznali, że Shawn i Camila… nie potrafią się całować, a od rzekomej pary czuć fałsz. Autorzy hitu Senorita postanowili odpowiedzieć na te zarzuty i wyjątkowo bolesny komentarz, w którymś ktoś napisał, że całują się jak… „ryby”.

Widzieliśmy między innymi na Twitterze, że komentujecie nasz sposób całowania. Że wygląda to dziwnie. Że całujemy się jak ryby. To zraniło nasze uczucia. Chcemy więc Wam pokazać, jak naprawdę się całujemy — słyszymy na nagraniu, które udostępnił Shawn na swoim Instagramie i… wtedy się zaczęło.

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka >>

Shawn Mendes i Camila Cabello rzucili się na siebie i zaczęli się wręcz lizać po twarzach. Jeśli chcecie zobaczyć to na własne oczy to filmik znajdziecie poniżej - oglądacie to na własną odpowiedzialność.

Przekonali Was, że faktycznie są w sobie zakochani?


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.