Reklama
placeholder
News

Cleo daje Wersow lekcje śpiewu! Dziewczyna Friza zaśpiewała hit

Cleo daje Wersow lekcje śpiewu! Dziewczyna Friza zaśpiewała hit

fot. youtube.com/WERSOW

Reklama
Reklama
placeholder

Cleo daje Wersow lekcje śpiewu, a efekt jest naprawdę zaskakujący! Dziewczyna Friza zaśpiewała hit piosenkarki. Zobaczcie jak wyszło.

Jakiś czas temu członkowie Ekipy zapowiedzieli, że nagrywają własną płytę. Debiutancki album wspierają Cleo i raper B.R.O. Teraz mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze przygotowania Wersow do nagrań, a także posłuchać wskazówek piosenkarki.

Hydepark Vogule Poland zniknął z Facebooka! Co się stało? >>

Cleo uczy śpiewać Wersow

Na kanale Wersow pojawił się film zatytułowany Cleo Uczy Mnie Śpiewać. W materiale możemy zobaczyć nie tylko przydatne wskazówki dotyczące śpiewania, ale także posłuchać o początkach kariery piosenkarki i o tym jak odniosła taki sukces.

Wydaje mi się, że przede wszystkim praca i regularność pracy nad muzyką. Od samego początu kiedy tylko ten pierwszy sukces pojawił się – My Słowianie – wtedy to wszystko na wariata się zaczęło, to ja od tamtej pory po prostu nie odpuszczałam. Cały czas pracowałam nad muzyką i nie chciałam być kojarzona tylko z kawałkiem My Słowianie,  więc ambitnie starałam się tworzyć kolejne i kolejne numery. Ciężka praca i taka miłość do muzyki przede wszystkim – stwierdziła Cleo.

Następnie dziewczyny przeprowadziły rozgrzewkę głosu i ciała, a piosenkarka pokazała w jaki sposób wyczuć swoją przeponę. Po takim wstępie Wersow była gotowa do rozpoczęcia śpiewu w studio. Na początku dziewczyna Friza zaśpiewała refren hitu Cleo Za Krokiem Krok

Potem Wersow wykonała fragment utworu, który ma szansę znaleźć się na płycie Ekipy. Chociaż udostępniony fragment nie jest długi to możemy się spodziewać, że piosenka naprawdę będzie interesująca!

Poniżej znajdziecie filmik Wersow z Cleo, a fragment z piosenką, która może pojawić się na albumie Ekipy zobaczycie od 32 minuty i 22 sekundy.

Cardi B założyła najdziwniejszą sukienkę na świecie. Sporo widać [WIDEO] >>

Jak Wam się podoba śpiewająca Wersow?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama