News

Cleo i Donatan ZNOWU RAZEM! Co nagrywają i kiedy premiera?

Cleo i Donatan ZNOWU RAZEM! Co nagrywają i kiedy premiera?

instagram.com/cleo_don

Cleo rozpoczęła na dobre swoją karierę dzięki rozpoczęciu współpracy z Donatanem w 2013 roku. Wokalistka już wcześniej próbowała swoich sił w show businessie – bez skutku.

Cleo startowała do X Factor! Mamy nagranie z castingu >>

Razem z Donatanem Cleo wydała wielki hit My, Słowianie, który w mgnieniu oka opanował wszystkie polskie listy przebojów, a chwytliwa piosenka tak przypadła wszystkim do gustu, że wokalistka i raper stworzyli nawet angielską wersję tego kawałka. Cleo i Donatan z piosenką We Are Slavic reprezentowali nawet nasz kraj w konkursie Eurowizji 2014!

Później przyszedł czas na takie wspólne hity jak Brać, Slavica, Cicha Woda i Sztorm. Drogi Cleo i Donatana rozeszły się i wokalistka rozpoczęła solową karierę.

Eurowizja 2019: wiemy z kim Polska walczy w półfinale! >>

Pomimo tego, że Cleo jest już bardzo popularna dzięki takim kawałkom jak Łowcy Gwiazd czy Eva, ona i raper postanowili jeszcze raz połączyć siły.

Cleo i Donatan – nowa piosenka 2019

Cleo i Donatan zapowiadają wydanie nowej, wspólnej piosenki. Utwór nosi tytuł Mansa Musa i ma pojawić się w sieci już w lutym. Teledysk do tego kawałka zrealizowany został w Zamku Książ. Co ciekawe, producentem Mansa Musa jest sam Robert Lewandowski!

Czekacie na kolejny przebój od Cleo i Donatana?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj