Reklama
placeholder
News

Cleo z krótkimi włosami! Niespodziewana zmiana wokalistki! [ZDJĘCIA]

Cleo z krótkimi włosami! Niespodziewana zmiana wokalistki! [ZDJĘCIA]

fot. instagram.com/cleo_don/

Reklama
Reklama
placeholder

Cleo od długiego czasu słynie ze swojego długiego, bujnego kucyka, w który czasem wplątuje warkoczyki i wstążki. Ale jak sama wspomniała na Instagramie pod swoim zdjęciem w nowej fryzurze: "Kobieta zmienną jest".

Donatan wypromuje nową Cleo. NIA ROSS - co o niej wiemy? >>

Cleo - The Voice Kids

Cleo została trenerką młodych talentów w The Voice Kids jesienią 2018 roku. Jak z łatwością można zauważyć program jest dla celebrytki istnym wybiegiem, ponieważ kreacje w jakich się pokazuje są wyraziste i nie pozostają bez komentarza. Wystarczy wspomnieć 6. edycję The Voice Kids w 2023 roku, gdzie podczas dwóch ostatnich odcinków finału Cleo pokazała się w złotej, bufiastej sukni oraz czerwonym kombinezonie z falbanami. 

The Voice Kids 2023 - kto wygrał? Wyniki szóstej edycji >>

Cleo - krótkie włosy

Pomimo zamiłowania do długiego, słowiańskiego kucyka, w którym zaprezentowała się na pierwszym wspólnym teledysku z Donatanem w 2013 roku, Cleo zdecydowała się dodać swojemu wyglądowi trochę świeżości. Podczas finału 6. edycji The Voice Kids piosenkarka pokazała się w zupełnie innej odsłonie, postawiła na jasny, platynowy kolor i bardzo krótkie włosy. Pierwsze zdjęcie w takim wydaniu Cleo pokazała fanom na Instagramie jeszcze w listopadzie 2022 roku. Jak można wydedukować po kolejnych zdjęciach, które publikuje, fryzura, którą wybrała na finał programu jest peruką. W jakim wydaniu lubicie widzieć Cleo najbardziej?

Dawid Kwiatkowski: jak wyglądał na początku kariery? W 2023 świętuje 10-lecie działalności >>
 

 

 

 

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama