Reklama
placeholder
News

Cleo w Media Expert nie tylko śpiewa. Dostała tam pracę!

Cleo w Media Expert nie tylko śpiewa. Dostała tam pracę!

Fot. YouTube.com/Media Expert

Reklama
Reklama
placeholder

Cleo w Media Expert nie tylko śpiewa. Wokalistka dostała tam pracę! Zobaczcie na jakim stanowisku.

Zayn i Gigi Hadid z dzieckiem na pierwszym rodzinnym zdjęciu! >>

Cleo – reklama Media Expert, piosenka

Cleo została twarzą najnowszej kampanii reklamowej Media Expert, która wystartowała 2 listopada 2020 roku. W spocie, który od niedawna możemy zobaczyć w internecie, piosenkarka zaprasza na Black Weeks w sieci elektromarketów, śpiewając w rytm singla Zakręcona Reni Jusis.

To nie koniec niespodzianek. Wirtualne Media cytują komunikat Media Expert, w którym możemy przeczytać, że „Cleo objęła funkcję dyrektorki artystycznej w Media Expert. Popularna piosenkarka, oprócz osobistego udziału w reklamach, odpowiadać będzie za ich warstwę kreatywną”.

O swojej nowej roli poinformowała też sama artystka: 

Wiecie że jestem osobą która lubi dawać upust swojej kreatywności na różnych płaszczyznach: uwielbiam pisać, śpiewać, malować, projektować stroje, pisać scenariusze do teledysków, projektować wnętrza, ogrody i wiele innych. Miło mi poinformować, że niedawno zostałam dyrektorem artystycznym w @mediaexpert.pl , będę odpowiadała za kreację oraz warstwę artystyczną reklam. To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie, już niebawem zobaczycie efekty naszej pracy (…) – czytamy na Instagramie @cleo_don. 

50 Twarzy Greya: TA aktorka miała zagrać Anastasię. Będziecie zaskoczeni >>  

Kampania z udziałem Cleo obejmie nie tylko spoty radiowe i telewizyjne, lecz także aktywności w social mediach – na Facebooku i YouTube.

Przypomnijmy, że w przeszłości sieć Media Expert współpracowała m.in. z Eweliną Lisowską.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama