News

Cleo o byciu mamą: 'Może zaadoptuję jakieś dziecko'

Cleo o byciu mamą: 'Może zaadoptuję jakieś dziecko'

fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo chroni swoją prywatność i unika mówienia publicznie o tym co dzieje się w jej życiu niezawodowym. Niedawno jednak wokalistka otworzyła się na temat macierzyństwa.

Sandra Kubicka chce wziąć ślub? Odpowiedziała >>

Cleo o macierzyństwie i dziecku

Jakiś czas temu piosenkarka wystąpiła w programie Taka Jak Ty, w którym odpowiedziała na pytanie o to, czy chciałaby zostać mamą. Cleo przyznała, że zastanawiała się nad tym, czy nie jest już za późno na podejmowanie decyzji o macierzyństwie.

Ostatni się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, (…) moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić. Znam wiele par, które próbowały ratować związek dzieckiem, albo sobie na siłę robiły dziecko, albo: 'Późno trochę, to może byśmy założyli rodzinę'. To się zawsze źle kończyło. Najgorsze jest to, że zawsze cierpią najbardziej dzieci – mówiła artystka.

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się. Pili swoją krew >>

Cleo, która 25 czerwca 2022 roku będzie obchodzić 39. urodziny, dodała, że nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się na adopcję.

Mam dużo w sobie miłości. Doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuję jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że jakby nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą. (...) Na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich – stwierdziła wokalistka. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.