News

Sandra Kubicka chce wziąć ślub? Odpowiedziała

Sandra Kubicka chce wziąć ślub? Odpowiedziała

fot. Instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka chciałaby wziąć ślub? Dziewczyna Barona pokazała zdjęcie w sukni ślubnej i odpowiedziała na pytanie czy zamierza stanąć na ślubnym kobiercu.

Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem. 'Dwójkę, trójkę' >> 

Przypomnijmy, że zanim modelka związała się z Aleksandrem Baronem, była dwa razy zaręczona. W 2019 roku Sandra Kubicka przyjęła oświadczyny Kaio Alvesa Goncalvesa. Wcześniej, w 2017 roku, została narzeczoną francuskiego DJ-a, Cedrica Gervaisa.

W wywiadzie, którego Sandra Kubicka udzieliła jesienią 2021 roku, powiedziała, że ona i Baron na razie nie planują zostać małżeństwem. Niedawno 26-latka odpowiedziała na pytanie jednego z fanów, który zapytał o to czy chciałaby być panną młodą.

Sandra Kubicka i Baron na romantycznym filmiku >>

Sandra Kubicka w sukni ślubnej. Chce zostać żoną?

Chcesz pewnego dnia wyjść za mąż? (...) – zapytał Sandrę Kubicką internauta.

Modelka udostępniła na InstaStory swoje zdjęcie w sukni ślubnej oraz welonie i ujawniła czy marzy o małżeństwie. Jak miałby wyglądać jej ślub?

Chcę i chcę wyjść za mąż, zanim będę miała dzieci. Nie wydaje mi się, że to będzie ogromna impreza, ale chcę iść do ołtarza, zatańczyć nasz pierwszy taniec i mieć te wszystkie tandetne rzeczy – napisała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka komentuje słowa, że Baron jest 'babiarzem' >>

Zobaczcie jak Sandra Kubicka wygląda w sukni ślubnej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.