News

Cleo w rozpuszczonych włosach. Pierwsze takie zdjęcie

Cleo w rozpuszczonych włosach. Pierwsze takie zdjęcie

Fot. Instagram.com/cleo_don

Cleo pokazała się fanom w rozpuszczonych włosach. Jak wygląda wokalistka? Zobaczcie jej zdjęcie po zmianie! 

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. „Malutka Wicia” >>  

Cleo to jedna z tych gwiazd, które ciężko pomylić z kimś innym. Znakami rozpoznawczymi wokalistki są nie tylko świetny głos i zamiłowanie do folkowych brzmień, lecz także... wysoko spięte włosy – kucyk lub warkocz to jej ulubione fryzury. ;-) 

Niedawno jednak Cleo zaskoczyła fanów i pokazała się im w rozpuszczonych włosach. Autorka hitów Łowcy Gwiazd, Za Krokiem Krok czy Alfabet Świateł wrzuciła na Instagram fotkę w nowej fryzurze i przy okazji pochwaliła się, że w czasie kwarantanny sama odświeżyła sobie kolor włosów.

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak warunki domowe wyszło całkiem nieźle. Jak jesteście ciekawi to nagram Wam kiedyś filmik jak to zrobić. A Wy czego nauczyliście się podczas siedzenia w domku? Macie jakieś wynalazki albo fajne sposoby na coś? (…) – napisała pod postem.

Czy Cleo obcięła włosy? Patrząc na jej nowe zdjęcie, tak może się wydawać, ale wszystkich wielbicieli jej długich włosów uspokajamy – artystka ukryła je tylko pod kapturem. ;-) 

Selena Gomez miała operacje plastyczne?! Fani przyjrzeli się zdjęciom z nowej sesji >> 

Fani byli zachwyceni nowym wyglądem Cleo: 

Ale pięknie wyglądasz!

Gdyby nie te oczy, to zupełnie inna osoba.

Ślicznie (…), ale wiadomo, jak śliczna kobieta, to i we wszystkim ślicznie.

Wow, ale cudowna – czytamy w komentarzach.

My też uważamy, że Cleo wygląda super! :-) 

Poznalibyście, że to ona?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hej Załoga ❤🙌 Ważny APEL. Odwołano zajęcie w szkołach, koncerty itd z konkretnego powodu. KWARANTANNA to PRZYMUSOWE CZASOWE ODOSOBNIENIE a nie FERIE i zabawa na całego. Proszę Was abyście nie wychodzili masowo do zamkniętych pomieszczeń typu KLUBY, KNAJPKI, PUBY i GALERIE HANDLOWE 🙏😔 Włosi w ten sposób doprowadzili się do dramatycznej sytuacji. Uczmy się błagam na cudzych błędach. Bądźmy rozważni w przeciwnym razie dojdzie niebawem do podobnej tragedii. Jesteś młody i mówisz - mnie ta sprawa nie dotyczy, młodzi i tak nie chorują.. MYLISZ SIĘ - Was również to dotyczy, nie tylko dlatego że każdy może zachorować, ale również dlatego że jesteś odpowiedzialny za zdrowie swoich rodziców, dziadków i rodzeństwa ⚠️ Mój Apel nie jest po to żeby wzbudzić panikę. Wszystko się powoli ułoży i będzie dobrze jak będziemy grać w JEDNEJ DRUŻYNIE Jeżeli się nudzicie: idźcie na spacer (naturalna witamina D dobrze Wam zrobi) przeczytajcie książkę, zerknijcie na filmy, a może posłuchajcie jakichś ciekawych wykładów na Youtube. Wierze w Was 🙌❤ Zdrówka i dbajcie o siebie 🍀🌞 Wszystko się ułoży.

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.