News

Cleo w mundialowej wersji "Łowców gwiazd"! Wpada w ucho?

Cleo w mundialowej wersji "Łowców gwiazd"! Wpada w ucho?

YouTube.com/CleoVEVO

Mundialowa gorączka trwa i powoli ogarnia całą Polskę. Nawet gwiazdom nie udaje się jej uniknąć, a w sieci pojawia się coraz więcej piosenek zagrzewających reprezentacje do walki.

Cleo również postanowiła dorzucić swoje trzy grosze do kibicowania Polsce i udostępniła specjalną wersję swojego hitu „Łowcy gwiazd”. Do tego wyjątkowego nagrania nie ma co prawda teledysku, ale możemy posłuchać wersji audio.

Od dziecka razem z moim Tatą i Bratem oglądałam mecze kibicując Polskiej Reprezentacji w tę piosenkę włożyłam serducho kibica i masę dobrej energii, którą ślę naszej Drużynie i wszystkim Kibicom. (…) Spontanicznie zrobiłam mundialową interpretację jednego z moich kawałków...słowa same przyszły do głowy. Mam nadzieję że wprowadzi to Was w Mundialowy nastrój i przyniesie Naszym szczęście! Słuchamy - Udostępniamy - Kibicujemy! – napisała Cleo.

Mundial będzie nasz, teraz Polska gol, Polska gol, razem wygramy to – tak brzmi refren kawałka „Łowcy”.

Wpada w ucho?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.