Reklama
placeholder
News

Shawn Mendes w Polsce 2019: gdzie, kiedy, ceny biletów

Shawn Mendes w Polsce 2019: gdzie, kiedy, ceny biletów

Wikimedia Commons/Josiah VanDien

Reklama
Reklama
placeholder

To już pewne! Shawn Mendes już niebawem wystąpi w Polsce!

Koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Show w naszym kraju to jedno z wielu zaplanowanych na trasę, promującą trzecie album twórcy hitu In My Blood. Mendes wystąpi także m.in.: w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech i Danii. Łącznie Kanadyjczyk ma wystąpić aż 43 razy!

Shawn Mendes – ceny biletów

Zainteresowanie koncertem w Polsce cieszyło się ogromną popularnością. Sprzedaż biletów zaczęła się 18 kwietnia o godzinie 10.00, a wyprzedały się w zaledwie pół godziny! Ceny wahały się od 189 do 299 złotych. Oczywiście można było kupić także wejściówki VIP. Ceny biletów VIP na koncert Shawna Mendesa w Polsce w 2019 roku to koszt od 1017 do nawet 2833 złotych!

Shawn Mendes – drugi koncert w Polsce

Polscy fani tak bardzo chcą usłyszeć Mendesa na żywo, że strona alterart.pl, na której ruszyła sprzedaż biletów, została zablokowana. Ci, którym nie udało się zdobyć wejściówki, mają nadzieję, że wokalista pójdzie w ślady Eda Sheerana i tak jak on, wystąpi w Polsce dwa razy. Wymyślili nawet hashtag, który ma zachęcić organizatorów do zorganizowania jeszcze jednego koncertu.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama