Reklama
placeholder
News

Shawn Mendes – koncert w Polsce w 2022 ogłoszony! Znamy szczegóły

Shawn Mendes – koncert w Polsce w 2022 ogłoszony! Znamy szczegóły

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Shawn Mendes zagra koncert w Polsce w 2022 roku! Gdzie i kiedy? Shawn Mendes to trzykrotnie nominowany do  nagrody Grammy kanadyjski wokalista i kompozytor. Dotychczas wydał 4 płyty: Handwritten (2015), Illuminate (2016), Shawn Mendes (2018) oraz Wonder (2020). To właśnie najnowszą z nich promować będzie trasa koncertowa, w ramach której piosenkarz ponownie zawita do Polski. 

UNMUTE - Głośniej niż decybele w 4FUN.TV! Oglądaj i głosuj na piosenkę w języku migowym >>

Shawn Mendes – Wonder: The World Tour

Podczas międzynarodowej trasy Wonder: The World Tour Shawn Mendes będzie promować swoja najnowszą, wydaną w ubiegłym roku płytę Wonder. Trasa obejmie 64 areny w Ameryce Północnej, Europie i Wielkiej Brytanii. 

Podczas europejskiej części trasy piosenkarzowi towarzyszyć będzie piosenkarka i autorka tekstów King Princess. 

Na Wonder: The World Tour będzie można usłyszeć również najnowszy kawałek Shawna Mendesa „Summer of Love”, nagrany z Tainym.

Shawn Mendes – koncert w Polsce – data

Shawn Mendes zagra w Polsce już 24 marca 2022 roku. Jeśli kochacie muzykę kanadyjskiego artysty, koniecznie zaznaczcie tę datę w kalendarzu!

Shawn Mendes – koncert w Polsce – miejsce

Shawn Mendes, podobnie jak poprzedni koncert w 2018 roku, zagra w Tauron Arenie w Krakowie.  

Ed Sheeran znów w Polsce! Kiedy i gdzie koncerty w 2022? >>

Shawn Mendes – koncert w Polsce – bilety

Na koncert przewidziane są dwa rodzaje biletów – dla osób, które w dniu koncertu będą posiadały ważny certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 oraz bilety standard. Osoby w wieku poniżej 15 lat będą mogły wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna. 

Ile kosztują bilety na koncert Shawna Mendesa? Ceny wahają się od 419 złotych za bilety najbliżej sceny, poprzez 349 i 279 złotych za bilety na płycie i miejsca siedzące na trybunach. Najtańsze bilety można zakupić za 199 złotych. 

Shawn Mendes – koncert w Polsce – sprzedaż biletów

Otwarta sprzedaż biletów na koncert Shawna Mendesa ruszy 8 października 2021 roku. Jako że to jedyny koncert muzyka w Polsce warto się spieszyć, ponieważ bilety mogą się wyprzedać jak świeże bułeczki!

Jest kilka możliwości wcześniejszego zakupu wejściówek. Już 4 października 2021 roku o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż dla FirstAccess Presale, czyli dla osób zapisanych przez aplikację ShawnAccess lub na stronie ShawnAccess.com. Przedsprzedaż będzie dostępna dla wszystkich osób bezpłatnie, po zalogowaniu i otrzymaniu kodu przedsprzedażowego. To pierwsza szansa na zdobycie biletów VIP, poprzez dodanie  Paszportu ShawnAccess do zamówienia na stronie sprzedaży biletów. Jeśli zależy Wam na udziale w koncercie, z pewnością warto rozważyć tę opcję. 

7 października 2021 roku rozpocznie się natomiast przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu.

Z kim się widzimy 24 marca 2022 roku? 

[AKTUALIZACJA, 11.10.2021] 

Koncert Shawna Mendesa zaplanowany na 24 marca w Krakowie został wyprzedany. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, artysta zdecydował się na dodanie drugiej daty. Dodatkowy koncert odbędzie się 25 marca 2022 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

Bilety są dostępne w otwartej sprzedaży od 08.10.2021.

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama