News

Coachella: najlepsze występy 2019. Ariana Grande, Billie Eilish, Selena Gomez

Coachella: najlepsze występy 2019. Ariana Grande, Billie Eilish, Selena Gomez

fot. YouTube.com/Coachella

Festiwal Coachella po raz kolejny przyciągnął największe gwiazdy – za nami pierwszy weekend festiwalu, drugi weekend zapowiada się równie obiecująco.

Z tej okazji postanowiliśmy zebrać dla Was najlepsze występy tegorocznej Coachelli – te koncerty z pewnością przejdą do historii. Kto Waszym zdaniem dał największe show?

Coachella: pożar i eksplozja na festiwalu! Co się stało? >>

Niespodzianką z pewnością było m.in. pojawienie się na scenie Seleny Gomez i Cardi B podczas występu DJ-a Snake’a. Fani oszaleli, bo żadna z tych gwiazd nie była komunikowana w line up’ie – Selena i Cardi po prostu wpadły zaśpiewać z producentem kawałek Taki, Taki ?

Podczas festiwalu Coachella wystąpiły też takie gwiazdy jak Ariana Grande, Billie Eilish, Wiz Khalifa, J Balvin, BLACKPINK czy Zedd.

Zobaczcie najlepsze występy z Coachella 2019!

DJ Snake, Cardi B, Selena Gomez, Ozuna – Coachella 2019

 

Ariana Grande – Coachella 2019

 

J Balvin - Coachella 2019

 

Billie Eilish – Coachella 2019

 

BLACKPINK - Coachella 2019

 

Bazzi

 

Przypomnijmy, że Coachella Valley Music and Arts Festival odbywa się co roku w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii. Początki festiwalu sięgają 1999 roku. Od 2001 roku festiwal co roku staje się „świątynią muzykomaniaków”, a od kilku lat jest organizowany w dwóch turach. To oznacza, że Ci sami wykonawcy pojawiają się zarówno podczas pierwszego weekendu, jak i drugiego.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj