News

Riverdale: Cole Sprouse i Lili Reinhart znowu ZERWALI!

Riverdale: Cole Sprouse i Lili Reinhart znowu ZERWALI!

Fot. screen Instagram.com/lilireinhart

Cole Sprouse i Lili Reinhart zerwali! Jak podają zagraniczne media, aktorzy, którzy poznali się na planie serialu Riverdale, rozstali się.

Youtuberzy oddali adoptowanego syna. Dlaczego? >>

Cole Sprouse i Lili Reinhart poznali się w 2017 roku. Podczas pracy przy produkcji Riverdale coś między nimi zaiskrzyło i serialowi Betty i Jughead zostali parą nie tylko na ekranie, lecz także w prawdziwym życiu. Na początku 27-letni Sprouse i 23-letnia Reinhart utrzymywali swój związek w tajemnicy. Oficjalnie jako para pojawili się razem na Met Gali w 2018 roku.

Cole Sprouse i Lili Reinhart – rozstanie

O tym, że Cole Sprouse i Lili Reinhart nie są już razem mówiło się jakiś czas temu, jednak w jednym z wywiadów oboje zdementowała te plotki. W kwietniu 2020 roku znowu spekulowano, że ten związek przeszedł do historii, bo 27-letni aktor zaczął romansować z dużo młodszą modelką i aktorką Kaią Gerber. Sprouse opublikował na InstaStory emocjonalny wpis, w którym odniósł się do informacji na swój temat, a portal E! News podawał, powołując się na informatora, że Sprouse i Reinhart "nie spędzają razem kwarantanny, ale codziennie ze sobą rozmawiają i bardzo się o siebie troszczą”.

Riverdale: Cole Sprouse miał romans z modelką?! Aktor komentuje rzekomą zdradę >> 

Niedawno zagraniczne media, m.in. serwis People, poinformowały, że Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się na dobre. Portal cytuje swoje źródło, które twierdzi, że para „ma tendencje do rozstań i powrotów, ale obecnie nie jest już razem”. Co ciekawe podaje się, że Sprouse i Reinhart podjęli decyzję o rozstaniu... jeszcze przed pandemią koronawirusa. Mówi się, że nadal są przyjaciółmi. 

Myślicie, że to już definitywny koniec tego związku?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 weeks until the gang is back. Get your tissues ready. And brace yourself. It's going to be a wild ride 💀

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lilireinhart #colesprouse #love #fff #riverdale #smile 😍😃

Post udostępniony przez cami🐍! (@coles.prouselife)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.