Reklama
placeholder
News

Youtuberzy oddali adoptowanego syna. Dlaczego?

Youtuberzy oddali adoptowanego syna. Dlaczego?

Fot. YouTube.com/Myka Stauffer

Reklama
Reklama
placeholder

Youtuberzy oddali adoptowanego syna. Dlaczego? Para wyjaśniła wszystko w filmie, który jakiś czas temu opublikowała na swoim kanale.

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania >> 

Myka Stauffer i jej mąż oddali syna do ponownej adopcji

Myka Stauffer jest jedną z najpopularniejszych youtuberek. Jej kanał, który został założony w 2014 roku,ogląda w internecie ponad 700 tysięcy stałych widzów. Myka Stauffer i jej mąż James kilka lat temu założyli kolejny kanał – The Stauffer Life – na którym publikowali filmy na temat swojej rodziny. W tej chwili subskrybuje go ponad 320 tysięcy osób.

Niedawno Myka i James Staufferowie opublikowali film, w którym opowiedzieli widzom o tym, że oddali swojego adoptowanego syna. Małżeństwo zdecydowało się na wychowywanie chłopca z Chin w 2017 roku. Teraz Staufferowie zdradzili, że nie podołali temu zadaniu. Dlaczego?

U 4-letniego Hurxleya zdiagnozowano zaburzenia ze spektrum autyzmu, o czym nie poinformowano wcześniej przyszłych rodziców.

Ciężko mi wyrazić to jak bardzo Myka się starała, ile wysiłku włożyła w pomoc Hurxleyowi. Ale przy adopcjach międzynarodowych czasami na jaw wychodzą rzeczy, które nie są podane w dokumentach. Gdy Huxley zamieszkał z nami, okazało się, że ma o wiele większe potrzeby, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. Nie powiedziano nam o nich – mówił w filmie James Stauffer.

Jego żona przyznała natomiast, że „poniosła porażkę jako matka”.

Youtuberzy przekazali widzom, że Hurxley został już adoptowany przez nową rodzinę, co według Staufferów, było najlepszym wyjściem. Jego nowa mama ma mieć wykształcenie medyczne. 

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość >> 

Po przejmującym wyznaniu na Mykę Stauffer i jej męża Jamesa spadła fala krytyki. Małżeństwu zarzuca się, że wykorzystali 4-letniego chłopca, żeby budować swoją karierę youtuberów. Serwis BBC przypomina, że film pary, który dokumentował ich wyjazd do Chin na spotkanie z Hurxleyem obejrzano ponad 5 milionów razy. Pod koniec 2019 roku chłopiec przestał pojawiać się w nagraniach adopcyjnych rodziców.

Myka i James Stauffer mają czworo dzieci - Kovę, Jakę, Radleya i Onyxa.

Wszystkie filmiki opublikowane na The Stauffer Life zniknęły z kanału.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama