News

4 covery zaśpiewane przez gwiazdy, które są (prawdopodobnie) lepsze od oryginału

4 covery zaśpiewane przez gwiazdy, które są (prawdopodobnie) lepsze od oryginału

fot. YouTube/MileyCyrus

James Arthur śpiewający piosenkę Ariany Grande? Czemu nie! Gwiazdy chętnie śpiewają piosenki swoich kolegów z branży, zmieniając je na swój sposób i sprawiając, że utwory zyskują zupełnie nowy wydźwięk. Pokusilibyśmy się nawet o stwierdzenie, że niektóre są nawet lepsze od oryginału!

Roksana Węgiel śpiewa Be The One Dua Lipy! Która wersja lepsza? >>

Wiele gwiazd zaczynało w ten sposób swoje kariery. Przypomnijmy, że dzięki coverom publikowanym w serwisie YouTube rozpoczął podbój muzycznego świata sam Justin Bieber.

Covery to również gratka dla fanów artystów - mogą usłyszeć swoich ulubieńców w zupełnie innych odsłonach. Jakie covery zrobiły na nas największe wrażenie?

 

Shawn Mendes – Summertime Sadness Lany del Rey

Są wokaliści, którzy zamieszczają w sieci covery piosenek znanych artystów z nadzieją, że zostaną odkryci. Jednym z nich jest Shawn Mendes, który został odkryty przez aplikację Vine! Nie dziwimy się ani trochę, oprócz filmików tego zdolnego młodziaka nie można było przejść obojętnie.

 

Taylor Swift – Riptide Vance'a Joya

Covery śpiewane przez gości radia BBC Radio 1 to już klasyk. Podczas jednej z sesji stację odwiedziła Taylor Swift, która zabrała się za hit australijskiego piosenkarza Vance’a Joya z 2013 roku i zaśpiewała go w trochę spokojniejszej wersji.

 

Miley Cyrus – Jolene Dolly Parton

Ten cover ma już kilka lat, ale nie mogliśmy go Wam nie przypomnieć. Na YouTubie dobił już prawie do 120 milionów wyświetleń, a Wy możecie pomóc mu przekroczyć tę granicę :) Widać, że Miley świetnie czuje się w klimacie country i nawet jeśli nie jesteście fanami tego gatunku, to zapewniamy, że dobrze się tego słucha!

 

James Arthur - Into You Ariany Grande

Zwycięzca brytyjskiego X Factora tym wykonaniem skradł nasze serce! I chociaż lubimy popową wersję Ariany, to wierzymy, że akustyczna i bardzo emocjonalna wersja Jamesa też się Wam spodoba.

 

4FUN bez prądu

Posłuchajcie też kawałka Ocean Drive, który wykonała w naszym studiu Ewelina Lisowska. Miłego słuchania!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj