News

Zakonnica Cristina Scuccia zrzuciła habit. Co robi siostra, która wygrała muzyczne show?

Zakonnica Cristina Scuccia zrzuciła habit. Co robi siostra, która wygrała muzyczne show?

fot. youtube.com/The Voice of Italy

Siostra Cristina Scuccia w 2014 roku zgłosiła się do włoskiej wersji programu The Voice. Zakonnica zachwyciła jurorów i widzów swoim głosem i ostatecznie udało jej się zwyciężyć. Po programie występowała na scenie i to nie tylko w swoim kraju. Siostra Cristina odwiedziła także Polskę – w 2021 zaśpiewała podczas Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy”, który był emitowany na antenie TVP. 

Sara James wraca do America's Got Talent! Dlaczego, kiedy i na jakich zasadach? >>

Cristina Scuccia - zakonnica zrzuciła habit

Cristina Scuccia niedawno wystąpiła w programie Verissimo, gdzie poinformowała, że nie jest już zakonnicą. Wielkie zmiany było widać także w jej wyglądzie – w studio pojawiła się w kobiecym kostiumie w intensywnym kolorze, mocnym makijażu i rozpuszczonych włosach. 

Cristina Scuccia ma już plany na kolejne lata życia. Obecnie pracuje w Hiszpanii jako kelnerka i chce rozwijać swoją karierę muzyczną. 

Choć Cristina Scuccia  zrzuciła habit, nie żałuje czasu, który spędziła w klasztorze. Jak powiedziała, były to "najlepsze lata jej życia", a to, kim jest dzisiaj, zawdzięcza także „siostrze Cristinie”. Była zakonnica zapewniła także, że nie porzuciła swojej wiary, mówiąc, że wierzy w Boga i życie jeszcze bardziej. Scuccia dodała także, że jej sukces nie wpłynął na jej decyzję i nie przyczynił się do kryzysu jej powołania. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.