News

Cyber Marian o chorobie. Dlaczego wsparł akcję Movember?

Cyber Marian o chorobie. Dlaczego wsparł akcję Movember?

materiały własne

Listopad ma się ku końcowi i wraz z nim kończy się akcja Movember. Jeśli nie udało Wam się w tym roku zapuścić wąsa, to możecie wesprzeć akcję poprzez obejrzenie klipy Cyber Mariana lub kupno koszulki z napisem Robię To Dla Jaj.

Cyber Marian to YouTuber, którego możecie znać m.in. dzięki takim produkcjom jak Das Maluch, Wąs Wąs Wąs z Kabaretem Czwarta Fala i Sławomirem czy parodii Fast and Furious – Brzydcy i Wściekli. Na YouTubie Marian ma prawie milion subskrybcji!

Cyber Marian i akcja Movember

W listopadzie Cyber Marian został ambasadorem akcji Movember i z tej okazji zrobił remake jednego ze swoich kultowych teledysków Wąs Wąs Wąs. Akcja Movember zachęca mężczyzn do zapuszczania wąsów w listopadzie i ma przypominać o corocznym badaniu swojej męskości i przeciwdziałaniu rakowi jąder i prostaty.

Zobacz remake klipu Wąs Wąs Wąs >>

Zapytaliśmy Mariana, dlaczego zdecydował się wziąć udział w akcji. Twórca przez 7 lat zmagał się z chorobą nowotworową, po tym, jak w wieku 19 lat wykryto u niego chłoniaka Hodgkina. YouTuber przeszedł szereg chemioterapii i przeszczep szpiku. Cyber Marian wyznał nam, że choroba miała duży wpływ na decyzję wzięcia udziału w akcji Movember. Zobaczcie wywiad!

Tutaj możecie kupić koszulki Movember z napisem Robię To Dla Jaj. To już ostatni moment! >>

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj