News

Czarny hot dog z okazji Black Friday 2022. Gdzie dostępny i jaka cena?

Czarny hot dog z okazji Black Friday 2022. Gdzie dostępny i jaka cena?

fot. Pixabay.com

Czarny hot dog na Black Friday? Taka przekąska trafiła do sprzedaży. W jednym sklepie czarnego hot doga przygotuje… robot.

Burger Drwala wrócił do McDonald's, a ceny mocno zaskoczyły fanów >>

Limitowaną wersję hot doga z okazji Black Friday przygotowała sieć sklepów Żabka.

Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów nowościami. W Żabce  dostępny jest bogaty asortyment wyjątkowych produktów stworzonych specjalnie dla nas. Ta różnorodność przyciąga klientów i cieszy się ich uznaniem. Z okazji Black Friday postanowiliśmy przygotować limitowaną, czarną wersję ulubionej ciepłej przekąski naszych konsumentów, czyli Black Doga. To kolejna unikatowa propozycja, której można spróbować wyłącznie w sklepach Żabka – cytuje dyrektora handlowego Piotra Rajewskiego portal Wirtualne Media.

Czarny hot dog w Żabce. Skład Black Doga

Czytamy, że Black Dog to połączenie czarnej bułki z sepią, czarnego kabanosa z dodatkiem mięsa jelenia i specjalnego czarnego sosu.

Będzie można też skomponować własną wersję czarnego hot doga, który może się składać z czarnej bułki, dowolnie wybranej kiełbasy lub parówki oraz sosu. Hot dog może też mieć w składzie białą bułkę, dowolnie wybraną kiełbasę lub parówkę i czarny sos.

Black Friday 2022: historia ceny. Tak sprawdzisz, ile wcześniej kosztował dany produkt >> 

Czarny hot dog na Black Friday – kiedy?

Czarny hot dog trafił do Żabki 23 listopada 2022 roku.

Wirtualne Media podają, że od 23 listopada do 6 grudnia, z okazji Black Week, w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie Black Dogi będzie przygotowywał Robbie – robot stworzony w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji.

Klienci sklepu autonomicznego będą mogli zamówić standardowego hot doga w wersji max lub małego Black Doga z czarnym kabanosem lub standardową parówką.

Czarny hot dog – cena Black Doga

Regularna cena Black Doga to 5,99 złotych (z aplikacją – 4,99 złotych).

W Czarny Piątek 2022, 25 listopada, użytkownicy aplikacji sklepu Żabka będą mogli kupić Black Doga za 3,99 złote. Oferta ma obowiązywać tylko w przypadku zakupu hot doga w czarnej bułce.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.