News

Czarodzieje z Waverly Place wracają? Pojawiło się tajemnicze wideo

Czarodzieje z Waverly Place wracają? Pojawiło się tajemnicze wideo

fot. youtube.com/ Heróis & Vilões

Czy Czarodzieje z Waverly Place powracają do telewizji? W sieci pojawiło się tajemnicze wideo.

Serial Czarodzieje z Waverly Place emitowany był na Disney Channel. Pierwszy odcinek pojawił się w 2007 roku, a ostatni wyemitowano w 2012 roku. Komediowa produkcja opowiadała o przygodach młodych czarodziejów – Alex, Justina i Maxa Russo. W Czarodziejach z Waverly Place występowali m.in. Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin i Jennifer Stone.

4Dreamers – nowy klip ze znaną tiktokerką! [WIDEO] >>

Czarodzieje z Waverly Place wracają?

Ostatnio na instagramowym profilu Davida Henriego, który w serialu Czarodzieje z Wavery Place wcielał się w postać Justina, pojawiło się tajemnicze wideo. Na krótkim nagraniu widzimy Henriego, który wyraźnie się nad czymś zastanawia, a następnie kamera przesuwa się w lewo i ukazuje nam się równie zamyślona... Selena Gomez!

Hmm - czytamy w opisie.

Fani serialu błyskawicznie zareagowali. Wiele osób wywnioskowało, że nagranie oznacza powrót Czarodziejów z Waverly Place. Jednak niestety tę informacje szybko zdementował na Twitterze Todd J. Greenwald, twórca serialu.

Kilka godzin później zagadka została rozwiązana. Zarówno na profilu Seleny Gomez jak i Davida Henriego pojawiły się zapowiedzi filmu This is the year. Obraz jest produkowany przez piosenkarkę, a aktor go wyreżyserował oraz również wcieli się w jednego z bohaterów.

Fabuła This is the year będzie opowiadać licealiście, któremu zależy na pewnej dziewczynie. W związku z tym podejmie próbę zaimponowania jej i wraz ze swoimi przyjaciółmi wyruszy w podróż na jeden z największych festiwali muzycznych.

Burger King nocą – epickie sceny w wideo z monitoringu >>

Oglądnęlibyście nowe odcinki Czarodziejów z Waverly Place?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hmm @selenagomez

Post udostępniony przez David Henrie (@davidhenrie)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I couldn’t be more honored to bring you a feel good movie that @selenagomez executive produced and I directed called @thisistheyearfilm ! We’re doing a LIVE, one-time only virtual premier event benefitting the @plus1org Covid 19 relief fund hosted by @charlidamelio and @dixiedamelio! You’ll not only get to see myself and @selenagomez in a live Q&A, you’ll get to see one with the whole cast @lorenzohenrie @vanessamarano @jakeshort @greggsulkin @alyssajirrels and @jeffgarlin and a performance from @lovelytheband ! The world needs a smile right now, and we hope to give that to you with this experience. Join us on August 28th at 4:30 PST. Use my code for a discount: david20 link to buy in bio!

Post udostępniony przez David Henrie (@davidhenrie)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.