News

Kim jest Damian Michałowski? Znacie go z bardzo 'mokrych' wywiadów z gwiazdami

Kim jest Damian Michałowski? Znacie go z bardzo 'mokrych' wywiadów z gwiazdami

Fot. Instagram.com/ojciecredaktor

Kim jest Damian Michałowski? Na pewno znacie go z bardzo ‘mokrych’ wywiadów z gwiazdami. Co jeszcze o nim wiemy?

Małgorzata Rozenek: imię trzeciego syna ujawnione! >>  

Damian Michałowski został prowadzącym Dzień Dobry TVN. Dziennikarz będzie występował w programie w parze z modelką i Miss Polonia 2012 – Pauliną Krupińską. Kim jest nowy gospodarz śniadaniowego show?

Damian Michałowski – wiek, programy, 4FUN.TV

Damian Michałowski urodził się 2 września 1988 roku w Zielonej Górze. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Damian Michałowski zaczynał karierę dziennikarską w rodzinnym mieście. Współpracował z Radiem Zielona Góra oraz z Akademickim Radiem Index. Po przeprowadzce do Warszawy pracował w Radiu Kampus.

W 2008 roku Michałowski rozpoczął pracę w redakcji sportowej Radia TOK FM. Dwa lata później dołączył do zespołu Radia ZET. Na początku prowadził tam serwisy sportowe, a później został gospodarzem jednego z popołudniowych programów oraz porannej audycji. Jako reporter pojawiał się w programach rozrywkowych, m.in. The Voice of Poland, Szansa na Sukces czy Mam Talent! Damian Michałowski współprowadził także koncerty emitowane przez polskie stacje telewizyjne.

W 2017 roku Michałowski prowadził pierwszą polską edycję show Wyspa Przetrwania, która została zrealizowana na wyspach Yasawa należących do Fidżi.

Dziennikarza doskonale znacie z 4FUN.TV! ;-) Damian Michałowski prowadził w naszej stacji program Wielka Wylewka, w którym przeprowadzał wywiady z gwiazdami, m.in. z Modnym Tatą, Basią Kurdej-Szatan, Littlemooonster96, Honoratą Skarbek, Natalią Janoszek, Wujaszkiem Liestyle i Saszan.

W czasie rozmów Damian grał ze swoimi gośćmi w bardzo dobrze znaną wszystkim grę - papier-kamień-nożyce. Ten kto wygrał, w każdej rundzie, mógł wylać na swojego przeciwnika jakiś płyn, np. szampana. Ten kto okazał się najlepszy w całej rywalizacji dostawał "puchar"... z mąką, który też lądował na przeciwniku. ;-) 

Nowy chłopak Blanki Lipińskiej to ex Julii Wieniawy?! >> 

Damian Michałowski – żona, dzieci, życie prywatne

Damian Michałowski od kilku lat ma żonę Polę. Para ma dwoje dzieci – syna Henryka, który urodził się w 2016 roku, i córkę Helenę, która przyszła na świat w 2019 roku.

Oprócz dziennikarstwa Damian Michałowski zajmuje się też sportem. W jednym z wywiadów zdradził, że próbował już swoich sił w żużlu, siatkówce, koszykówce, piłce nożnej,  nartach, wakeboardzie czy bieganiu. Na swoim koncie ma już półmaratony i kilka startów na 10 kilometrów.

Damiana Michałowskiego szukajcie na Instagramie @ojciecredaktor.

Będziecie oglądać Damiana w Dzień Dobry TVN

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

19:00 widzimy się w #WielkaWylewka w @4fun.tv ? to już za 20 min???? ?? @ojciecredaktor ?? #4funtv

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To jest jej czas. Za kilkadziesiąt godzin będzie o niej jeszcze głośniej? @vikigaborofficial kilka miesięcy temu prezentowała w programie Uważam ZET w @radio_zet swój premierowy singiel „Superhero”, a teraz czas żeby usłyszała go nie tylko Polska, ale i cała Europa, bo bez dwóch zdań warto! W niedziele wielki finał @junioreurovisionofficial - trzymajcie kciuki i myślcie o tej dziewczynie ciepło❤️ . PS. Wiktoria w tym całym muzycznym zamieszaniu nie zawala szkoły! Idzie jej świetnie, a dodatkowo szkoła będzie ją dopingować tu na miejscu w Gliwicach. Na trybunach usiądą Pani Dyrektor i Pani Wychowawczyni ?? Viki! Jesteśmy z Tobą?☺️ ————————————————————————-#eurovision #junioreurovision #vikigabor #song #star #song

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj