News

Daniel Magical i jego matka trafią do więzienia. Za co i na ile?

Daniel Magical i jego matka trafią do więzienia. Za co i na ile?

fot. YouTube.com/Daniel Magical

Portal Wirtualne Media poinformował, że patoyoutuber Daniel Magical i jego matka pójdą do więzienia. Jaką karę i za co mają odbyć?

Lody Ekipa znikną ze sklepów? Zastrzeżenie znaku towarowego coraz bliżej >>

O Danielu Z. zrobiło się głośno w 2019 roku po tym, jak w czasie transmisji na żywo na kanale YouTube, razem z matką, chwalił atak na prezydenta Gdańska podczas WOŚP.

Za publiczne chwalenie przestępstwa zostali zatrzymani przez policję. Wyszli za kaucją, która wynosiła kilka tysięcy złotych. Na Daniela Magicala i jego matkę nałożono dozór policyjny.

„Magical” otrzymał karę warunkowego pozbawienia wolności na rok, a wobec jego matki - na osiem miesięcy (za znęcanie się nad konkubentem). Daniel Z. dostał też dwuletni zakaz publikowania treści wideo w internecie, miał znaleźć pracę.

Daniel Magical pójdzie do więzienia

Daniel Z. miał nie stosować się do wyroku. Do sądu trafiały skargi w tej sprawie.

Śledztwo w sprawie nasikania na twarz fana na koncercie? Wokalistce Brass Against może grozić więzienie >> 

Na rozprawie 9 listopada toruński sąd wydał postanowienie, na mocy którego „Magical” i jego matka zostaną wezwani do odbycia kary pozbawienia wolności w więzieniu. Jeśli nie stawią się do odbycia kar dobrowolnie, mogą zostać doprowadzeni tam siłą przez policję – podają Wirtualne Media.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.