News

Daniel Majewski i Deynn kupili dom. Pokazali jak wygląda

Daniel Majewski i Deynn kupili dom. Pokazali jak wygląda

Fot. Instagram.com/deynn

Daniel Majewski i Deynn pochwalili się fanom, że kupili dom. Na kanale YouTube my MAJEWSCY opublikowali filmik, w którym pokazują wnętrza luksusowej willi z ogrodem.

Marcin Dubiel i Natsu są parą! Youtuber potwierdził to w wywiadzie >> 

Deynn i Daniel Majewski kupili dom marzeń

Kupiliśmy DOM!! Niech mnie ktoś uszczypnie! – napisała niedawno na swoim profilu na Instagramie Marita Surma Majewska. Na zdjęciu influencerka i jej ukochany pozują na tle swojej rezydencji.

Jeszcze kilka lat temu mówiłam, że nigdy nic nie kupię, że ja zawsze do końca życia będę wynajmować. Pie*******ta byłam, co ja w ogóle miałam w głowie? Życie i myślenie po trzydziestce się tak zmienia, że ja jestem po prostu w szoku – powiedziała Deynn na InstaStory.

Daniel Majewski i Deynn zapowiedzieli, że będą pokazywać jak urządzają się w nowym domu. W najnowszym filmiku oprowadzili widzów po części lokum.

365 dni na maturze? Blanka Lipińska przeprasza >>

Jak wygląda dom Majewskich? Jest tam hall, połączona kuchnia z salonem, jadalnia ze stołem na 10 osób, ogromna kanapa, kominek oraz barek, łazienka dla gości i miejsce na garderobę. W ogrodzie zimowym znajduje się szyba wenecka. Deynn zdradziła, że planuje zrobić szklarnię. Dodatkowo Majewscy mają do swojej dyspozycji garaż na dwa samochody i basen.

A na górze znajduje się jeszcze 170 metrów kwadratowych gotowych do zrobienia. (…) Możemy zrobić siłkę, salę kinową, bilard, klub, kilka pokoi dodatkowych – zdradził Daniel Majewski, opowiadając o trzecim piętrze domu.

Robi wrażenie?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.