Reklama
placeholder
News

Fame MMA: Daniel Majewski jednak nie zawalczy. Powodów jest kilka

Fame MMA: Daniel Majewski jednak nie zawalczy. Powodów jest kilka

fot. Instagram.com/iammajewski

Reklama
Reklama
placeholder

Daniel Majewski jednak nie zawalczy na Fame MMA. Dlaczego? Mąż Deynn wymienił kilka powodów.

Daniel Majewski – Fame MMA

Daniel Majewski został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji podczas Fame MMA 12. Nie było wiadomo, na której gali wystąpi, jednak mówiło się, że Majewski w Fame MMA zadebiutuje jeszcze w 2022 roku.

Fame MMA: dlaczego Majewski został wygwizdany? Zdradził przypuszczenia >> 

Jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem „El Mayo” zapowiadał, że walka jest zaplanowana, a jego wejście do oktagonu „będzie najlepsze” i „nikt do tej pory takiego nie miał”.

Kiedy Majewski był pytany o to, ile zarobi na Fame MMA nie ujawniał konkretnych kwot, ale zapewniał, że jest to „bardzo dobra oferta”.

Niedawno Daniel Majewski ogłosił, że nie będzie walczył na Fame MMA. Prawdopodobnie nie zobaczymy go też w żadnej innej federacji. 

Fame MMA: Daniel Majewski – walka się nie odbędzie

Ciekawe, czy ktoś, oprócz Majewskiego, Parisa i Deynn, pod koniec „kariery” będzie mógł pochwalić się tym, że NIE walczył na żadnej gali freak fight. (…) Nie zawalczę z kilku różnych powodów. Pierwszym i decydującym czynnikiem były problemy ze zdrowiem. I tu nie ma dyskusji. Drugim czynnikiem był brak wartego mojego zdrowia przeciwnika. Trzecim był fakt, że być może po prostu to do mnie nie pasuje. I tyle – napisał „El Mayo” na Twitterze.

Fame MMA 16: Marcin Dubiel ponownie w oktagonie. Z kim walczy? >> 

W kolejnym wpisie Daniel Majewski wspomniał o Wojtku Goli. Zdradził jak włodarz Fame MMA zareagował na rezygnację z walki:

Wojtek Gola ma mój szacun i nigdy mnie nie zawiódł. Dał to, czego oczekiwałem, zawsze chciał dla mnie dobrze i nawet, gdy powiedziałem mu, że nie zawalczę, to był pełen zrozumienia. Po prostu wiele się zmieniło, trochę wydarzyło, a zdrowia nie kupię. Póki co, koniec tematu.

Fame MMA 16 – kiedy?

Najbliższa gala Fame MMA – Fame 16 – odbędzie się 5 listopada 2022 roku w Arenie Gliwice.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama