Reklama
placeholder
News

Daniel Radcliffe został ojcem! To pierwsze dziecko aktora i Erin Darke

Daniel Radcliffe został ojcem! To pierwsze dziecko aktora i Erin Darke

fot. www.imdb.com/Jim Spellman/WireImage/

Reklama
Reklama
placeholder

Daniel Radcliffe i Erin Darke niedawno zostali rodzicami. Jak wyglądały początki ich relacji i co wiadomo o nowonarodzonym dziecku?

7 rzeczy, których nie było w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I. Co pominięto? >>

Daniel Radcliffe i Erin Darke - związek

33-letni Daniel Radcliffe, kojarzony przede wszystkim z roli Harrego Pottera, został niedawno ojcem. Dziecko jest owocem jego związku z Erin Darke, którą poznał na planie dramatu Na śmierć i życie na początku 2013 roku. Przyszła partnerka Radcliffe'a grała w filmie jego kochankę. Przez pewien czas aktorzy utrzymywali swoją bliską relację w tajemnicy, choć w wywiadach dotyczących produkcji Daniel przyznał, że Erin od początku wpadła mu w oko. 

W wywiadzie dla Entertainment Weekly Daniel Radcliffe nawiązał do romantycznych ujęć z Erin, podczas kręcenia filmu Na śmierć i życie.

To będzie piekielna historia do opowiedzenia naszym dzieciom pewnego dnia z powodu tego, co nasi bohaterowie robią ze sobą. 

Harry Potter: Daniel Radcliffe o swoim alkoholizmie. „Nie wiem co będzie dalej” >>

Daniel Radcliffe został ojcem

W połowie kwietnia aktorom urodziło się dziecko. Szczegóły dotyczące imienia i płci nowego członka rodziny Daniel i Erin chcą na razie zachować dla siebie. Radcliffe został sfotografowany z partnerką podczas ich wspólnego spaceru w Nowym Jorku. Myślicie, że Daniel Radcliffe kierował się przy wyborze imienia dla dziecka podobnymi pobudkami jak Harry Potter?  

Daniel Radcliffe pomylony z... bezdomnym! >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama