News

Daniel Radcliffe zostanie ojcem! Filmowy Harry Potter i Erin Darke będą mieli dziecko

Daniel Radcliffe zostanie ojcem! Filmowy Harry Potter i Erin Darke będą mieli dziecko

fot. YouTube.com/E! News

Daniel Radcliffe i Erin Darke spodziewają się pierwszego dziecka – donosi bbc.com. Czytamy, że aktor potwierdził, że on i jego wieloletnia partnerka zostaną rodzicami.

Edyta Górniak odpowiedziała na ślubne plany Allana. Nie jest z nich zadowolona >>

Daniel Radcliffe zaczynał przygodę z pracą przed kamerami jako kilkuletni chłopiec. Ogromną popularność przyniosła mu rola Harry’ego Pottera w filmach o młodym czarodzieju na podstawie serii książek J.K. Rowling. W swojej filmografii Radcliffe ma też takie produkcje jak m.in. Kobieta w czerni, Victor Frankenstein, Cudotwórcy czy Weird: The Al Yankovic Story.

Daniel Radcliffe nie jest aktywny w mediach społecznościowych, niezbyt często mówi o prywatnym życiu. Według doniesień Daniel Radcliffe i Erin Darke są parą od 2012 roku, spotkali się na planie filmu Na śmierć i życie.

Selena Gomez i Zayn Malik razem? Mieli się całować >> 

Daniel Radcliffe i Erin Darke – dziecko

Jak podał mirror.co.uk, 33-letni Daniel Radcliffe i 38-letnia Erin Darke „zostaną rodzicami jeszcze w tym roku”. Nowinę miał potwierdzić rzecznik aktora.

Daniel i Erin nie mogliby być szczęśliwsi (…).  Są absolutnie zachwyceni i nie mogą się doczekać, kiedy staną się trzyosobową rodziną. Ostatnio powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas – cytuje informatora Mirror.

Portal bbc.com przypomniał wypowiedź Daniela Radcliffe’a dla Newsweeka z 2022 roku:

Chcę, żeby moje dzieci – jeśli będę je miał – były blisko planów filmowych.

Erin Darke jest znana m.in. z roli Cindy Reston w serialu Good Girls Revolt.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.