News

Edyta Górniak odpowiedziała na ślubne plany Allana. Nie jest z nich zadowolona

Edyta Górniak odpowiedziała na ślubne plany Allana. Nie jest z nich zadowolona

fot. Instagram.com.edytagorniak/ensosynu

Syn Edyty Górniak jest szczęśliwie zakochany. Allan Krupa jakiś czas temu w jednym z wywiadów mówił o ewentualnym ślubie z ukochaną.

Allan Krupa planuje ślub. Wiadomo, gdzie będzie chciał go wziąć >>

Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa (…) to myślę, że tak (jestem gotów na ślub – przyp. red.). Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie – mówił reporterce portalu Jastrząb Post.

Edyta Górniak skomentowała fakt, że jej syn bierze pod uwagę stanięcie na ślubnym kobiercu. Jak donosi Super Express wokalistka 'nie jest zachwycona ślubnymi planami syna'. Artystka ma przepadać za wybranką Allana – Angeliką Dziedzic – jednak odradzałaby synowi formalizowanie związku.

Allan Krupa: Edyta Górniak o ślubie

Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa, ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności. (…) Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe – powiedziała gwiazda.

Allan Krupa – co robi syn Edyty Górniak? Możecie być zaskoczeni >>

Edyta Górniak – mąż

Wokalistka ma za sobą jedno małżeństwo. Ponad rok po narodzinach Allana, Edyta Górniak wzięła ślub z ojcem swojego dziecka – Dariuszem Krupą. Ceremonia odbyła się 11 listopada 2005 roku. W 2009 roku para ogłosiła separację, a w 2010 roku doszło do rozwodu.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.