Reklama
placeholder
News

Dariusz Pachut ma nową pracę. To odpowiedzialne zajęcie

Dariusz Pachut ma nową pracę. To odpowiedzialne zajęcie

fot. instagram.com/dariuszpachut/

Reklama
Reklama
placeholder

Dariusz Pachut zainteresował się kolejnym zawodem. Podróżnik, który już teraz ma na swoim koncie wiele pasji, rozpoczął "nowy rozdział w życiu". Jakie stanowisko niedawno uzyskał?

Dariusz Pachut z mamą Dody za rękę! To wideo znów rozgrzewa domysły >>

Dariusz Pachut ma nową pracę. "Kolejny rozwój"

W połowie października 2023 roku Dariusz Pachut podzielił się z fanami dobrą wiadomością: od teraz będzie rozwijał się w dodatkowej branży. 36-latek ma już wiele zainteresowań, m.in. pasjonuje się podróżami, sportem, a nawet jest ratownikiem medycznym. Z czasem mężczyzna coraz lepiej odnajduje się w sieci, a nawet jest zaangażowany w promowanie marki napojów izotonicznych. Okazuje się, że już niebawem zmierzy się z kolejnym zawodowym wyzwaniem.

"Czyżby to nowy rozdział w życiu i kolejny rozwój?" - tymi słowami Pachut rozpoczął wpis na instagramowym profilu, do którego dołączył zdjęcie z Uczelni Nauk Społecznych. Podróżnik pozuje na fotografii z "aktem powołania", informując tym samym, że zdecydował się zasilić szeregi wykładowców danej uczelni. Czy to oznacza, że wkrótce będzie można spotkać go na korytarzu placówki?

Czyżby to nowy rozdział w życiu i kolejny rozwój 😎 Dziękuje władzom Uczelni Nauk Społecznych tj. Rektorowi Piotrowi Domżał, pani Prorektor @anetta1975 za zaufanie. Ale stać obok tak wybitnej postaci jaką jest gen. @mietek_bieniek to już jest coś😉 mam nadzieje, że nasza współpraca będzie się rozwijać a ja mogłem na dobry początek dać wam wszystkim trochę motywacji. Pytanie czy będę wymagającym „nauczycielem”?🧐🧑‍🎓

- napisał Dariusz Pachut we wpisie (pisownia oryginalna).

Doda i Dariusz Pachut znów razem? Byli widziani w takich okolicznościach >>

36-latek zdaje się być bardzo podekscytowany nowym rozdziałem w życiu związanym z nauczaniem. Nie zdradził jednak, jakie dokładnie stanowisko objął i czego studenci będą mogli się pod jego okiem uczyć. Internauci zainteresowali się tym tematem, choć najwięcej wiadomości, jakie zostawili pod postem, związanych było z pochwałami i gratulacjami. 

Gratulacje

Nie wiem czego będziesz nauczał. Ale determinacja w zdobywaniu celów i towarzysząca temu odwaga czynią z Cb wyśmienitego wykładowcę 💪🖐👏powodzenia

Gratulacje życzę owocnej pracy. 🔥

Chyba zapiszę się na studia 😏

Upór i dążenie do upragnionego celu przynosi takie efekty, GRATULACJE, BRAWO 👍👍👍😉

Myślicie, że Dariusz Pachut sprawdzi się w nowej roli?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama