News

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca

fot. Instagram.com/dariuszpachut

O Dariuszu Pachucie zrobiło się głośno na początku 2022 roku za sprawą jego ówczesnej partnerki, Doroty Gardias. Jak wspomina sama dziennikarka, mężczyzna dał jej bardzo dużo wsparcia w 2021 roku, gdy wykryto u niej guza piersi. Zmiana okazała się niegroźna, a miłość została potwierdzona.  

Dorota Gardias trafiła do szpitala! "Podawany jest tlen" >>

Para spotykała się ze sobą do marca 2022, to właśnie wtedy z profilu instagramowego dziennikarki zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Sama prezenterka przyznała chwilę później, że ich związek dobiegł końca. 

Jakiś czas temu Dariusz Pachut był widziany u boku Dody, podczas przejażdżki rowerowej. Zdjęcia opublikował jeden z tabloidów. To wzbudziło spekulacje na temat relacji łączącej mężczyznę z Dorotą Rabczewską. 

Dariusz Pachut: wiek, miejsce urodzenia, Instagram

Dariusz Pachut ma 36 lat i urodził się w Zabrzeżu. Jego instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się relacjami ze swoich podróży, obserwuje ponad 16 tysięcy osób! 

Dariusz Pachut: kim jest, czym się zajmuje?

Dariusz Pachut to ratownik medyczny, podróżnik, sportowiec, a także ambasador marki napojów izotonicznych. W sieci możemy znaleźć informację, że do jego ulubionych zajęć należą: wspinaczka górska i lodowa, kajakarstwo, rafting, skoki ze spadochronem, a także nurkowanie. Jest też instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jak widać, Dariusz Pachut to człowiek, który ceni sobie aktywne spędzanie czasu. 

Klaudia Halejcio szykuje się do ślubu. Kim jest Oskar Wojciechowski, partner aktorki? >>

Dariusz Pachut: rodzina 

Przeglądając instagramowy profil Dariusza Pachuta, możemy znaleźć rodzinne zdjęcia z prawdopodobnie dwójką jego dzieci (chłopcem i dziewczynką). Najwyraźniej cała trójka uwielbia spędzać czas aktywnie, na świeżym powietrzu. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.