Reklama
placeholder
News

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca

fot. Instagram.com/dariuszpachut

Reklama
Reklama
placeholder

O Dariuszu Pachucie zrobiło się głośno na początku 2022 roku za sprawą jego ówczesnej partnerki, Doroty Gardias. Jak wspomina sama dziennikarka, mężczyzna dał jej bardzo dużo wsparcia w 2021 roku, gdy wykryto u niej guza piersi. Zmiana na szczęście okazała się niegroźna. Para spotykała się ze sobą do marca 2022, to właśnie wtedy z profilu instagramowego dziennikarki zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia. Sama prezenterka przyznała chwilę później, że ich związek dobiegł końca. 

Z kolei wiosną 2023 roku Dariusz Pachut był po raz pierwszy widziany u boku Dody podczas przejażdżki rowerowej. Zdjęcia opublikował jeden z tabloidów. To wzbudziło spekulacje na temat relacji łączącej mężczyznę z Dorotą Rabczewską i - jak się okazało - bardzo słusznie. Wszystko wskazuje na to, że para jest ze sobą do dzisiaj.

Dariusz Pachut: wiek, miejsce urodzenia, Instagram

Dariusz Pachut ma 37 lat i urodził się w Zabrzeżu. Jego instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się relacjami ze swoich podróży, obserwuje obecnie 135 tysięcy osób. 

Doda ma nowego psa. Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie >>

Dariusz Pachut: kim jest, czym się zajmuje?

Dariusz Pachut to ratownik medyczny, podróżnik, sportowiec, a także ambasador marki napojów izotonicznych. W sieci możemy znaleźć informację, że do jego ulubionych zajęć należą: wspinaczka górska i lodowa, kajakarstwo, rafting, skoki ze spadochronem, a także nurkowanie. Jest też instruktorem strzelania i zdobył nawet tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. W październiku 2023 roku mężczyzna poinformował, że dołączył do grona wykładowców na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Jak widać, Dariusz Pachut to człowiek, który ceni sobie aktywne spędzanie czasu. 

Doda pokazała ważny dyplom. Znajduje się w jej domu rodzinnym >>

Dariusz Pachut: rodzina 

Przeglądając instagramowy profil Dariusza Pachuta możemy znaleźć rodzinne zdjęcia z dwójką jego dzieci (chłopcem i dziewczynką). Najwyraźniej cała trójka uwielbia spędzać czas aktywnie, na świeżym powietrzu. Doda pytana w wywiadach o potomstwo Pachuta, a nawet swoje podejście do roli macochy, szybko urywała temat pozostawiając go bez komentarza.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama