Mój profil
News

"2U" Davida Guetty i Justina Biebera to duet roku 2017?

"2U" Davida Guetty i Justina Biebera to duet roku 2017?

Kolaboracja Davida Guetty i Justina Biebera przy piosence „2U” to jedna z najlepszych muzycznych współpracy tego roku. Właśnie mija tydzień od premiery drugiej wersji teledysku, który w wyjątkowo krótkim czasie przekroczył 2 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Wspólna praca nad „2U” to wyjątkowa, bo pierwsza współpraca artystów. Do lip sync video tego kawałka artyści zaprosili modelki Victoria's Secret, najbardziej znanej marki bielizny na świecie, słynącej z corocznych pokazów mody z udziałem najznakomitszych artystów. 

„2U” i inne wielkie hity francuskiego DJ-a możecie już niedługo zobaczyć na żywo!

David Guetta już 27 stycznia 2018 roku zagra w krakowskiej TAURON Arenie.

Żyjemy w czasach, w których niezaprzeczalnie rządzi content video, a co się z tym wiąże - bez klipu nie ma hita. Coraz częściej nowym kawałkom towarzyszy nawet kilka wersji obrazka. Kiedy kooperuje ze sobą dwóch artystów z półki za milion dolarów - jak David Guetta i Justin Bieber - to można być pewnym, że takie też będą ich klipy. Uroczy lip dub modelek z Victoria’s Secret, który ilustrował przez kilka miesięcy hit 2U ma od paru dni konkurenta – mocno zakręcony i bardzo emocjonalny klip oficjalny. Czy ma szansę pobić przeszło 260 milionów wyświetleń Aniołków na YouTubie? Moim zdaniem mało to prawdopodobne. [...] Historia opowiedziana w oficjalnym klipie nie zachęca do ponownego obejrzenia tak bardzo, jak prawdopodobnie jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie - komentuje Iga Mackiewicz, Head of Music & Programming, 4FUN.TV.

27 stycznia Guetta na hali TAURON Arena Kraków zaprezentuje swój najnowszy muzycznu set, na którym na pewno usłyszymy przebojową kolaborację z Justinem Bieberem.

Obydwa świetne klipy do hitu "2U" możecie zobaczyć w programie Hot&Fresh na antenie 4FUN.TV - oglądajcie codziennie od 18:00 do 20:00!

Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.com i w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

 

Zobacz też: Koncert Queen & Adam Lambert coraz bliżej – 4 ciekawostki o zespole, których na pewno nie znaliście!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj