Reklama
placeholder
News

Andrzej Duda, Iga Świątek, Karl Geiger - Polska i świat wspierają żonę i rodzinę Dawida Kubackiego

Andrzej Duda, Iga Świątek, Karl Geiger - Polska i świat wspierają żonę i rodzinę Dawida Kubackiego

fot. Instagram: @dawid.kubacki.official

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kubacki może liczyć na wsparcie polskich oraz zagranicznych fanów po tym, jak jego żona, Marta Kubacka, trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. W mediach społecznościowych nie brakuje także komentarzy od znanych osobowości.

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Skoczek przerwał turniej i wydał oświadczenie >>

Polska i świat wspierają żonę i rodzinę Dawida Kubackiego

W poniedziałek 20 marca 2023 roku Dawid Kubacki opublikował na swoim profilu na Instagramie przejmujący wpis, w którym poinformował, że jego żona walczy o życie w szpitalu. Skoczek zrezygnował z udziału w turnieju Raw Air w Vikersund w Norwegii i natychmiast wrócił do Polski, aby być przy ukochanej oraz ich córeczkach. Marta Kubacka trafiła do szpitala w niedzielę 19 marca 2023 roku w godzinach porannych z przyczyn kardiologicznych. Skoczek nie ukrywa, że stan jego żony jest ciężki, jednak mimo wszystko jest dobrej myśli:

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze.

Dawida Kubackiego w trudnych chwilach wsparł między innymi Andrzej Duda. Prezydent Polski opublikował następujący wpis na swoim profilu na Twitterze:

Słów wsparcia, w tym między innymi od polskich gwiazd oraz zagranicznych skoczków, nie zabrakło także w komentarzach pod wpisem Dawida Kubackiego na jego profilu na Instagramie:

Dużo sił! - skomentowała Iga Świątek.

Trzymajcie się. Dużo zdrowia dla żony!! Będzie dobrze, musi być dobrze!! - napisał Maciej Dowbor.

Niech moc będzie z wami. - napisał Janusz Chabior.

Dużo zdrowia. Żeby było dobrze! - napisała Anita Werner.

Walczcie, kochani! Dużo zdrowia i siły. - napisała Magdalena Stępień.

Dawid, z całego serca wierzę, że wszystko będzie dobrze! Wszyscy myślami jesteśmy przy Was. - skomentował Krzysztof Skórzyński.

Sport schodzi teraz na drugi plan. Moje myśli i myśli całego zespołu są z Dawidem, jego żoną i całą rodziną. Modlimy się za nich i przesyłamy siłę, jakiej teraz potrzebują, aby wszystko skończyło się dobrze. - napisał Thomas Thurnbichler.

Wszystkiego dobrego Dawid dla Ciebie i Twojej rodziny! Naprawdę mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. - napisał Karl Geiger.

Myślami jesteśmy z Wami. Wszystkiego dobrego. - skomentował Stefan Kraft.

Trzymajcie się wszyscy mocno. Najlepsze życzenia i trzymamy kciuki. - napisał Halvor. Egner Granerud.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama