Reklama
placeholder
News

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Skoczek przerwał turniej i wydał oświadczenie

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Skoczek przerwał turniej i wydał oświadczenie

https://www.instagram.com/dawid.kubacki.official

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kubacki w pilnym trybie wrócił do Polski z turnieju Raw Air w Vikersund w Norwegii. "To dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze" - poinformował w oświadczeniu polski skoczek. Teraz całą energię skupił na rodzinie - maleńkich córkach i żonie, która nagle trafiła do szpitala. Co się stało?

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu

Marta Kubacka w szpitalu znajduje się od niedzieli (19 marca 2023 roku) rano. Jej mąż jeszcze tego samego dnia wrócił do Polski. Jak podaje w oświadczeniu sam Dawid Kubacki, "Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie". Jak zapewnia skoczek, jego żona jest w dobrych rękach. Oświadczenie Kubackiego jest pełne nadziei: "to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła"

Marta Kubacka - wiek, zawód, dzieci

Marta Kubacka (panieńskie nazwisko Majcher) ma 33 lata i również wywodzi się ze świata sportu - trenowała szermierkę, a marzenie o Igrzyskach Olimpijskch przerwała jej kontuzja. Z zawodu jest technikiem masażu. Z mężem połączyła ją Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, gdzie oboje studiowali.

Dawid i Marta Kubaccy pobrali się w 2019 roku i mają dwie małe córeczki: 2-letnią Zuzannę i zaledwie 2-miesięczną Maję. 

Dawid Kubacki - oświadczenie w sprawie żony

Świat sportu i cała Polska wspierają Dawida Kubackiego i jego rodzinę po tragicznej wieści, którą przekazał skoczek. Oto pełna treść informacji bezpośrednio podanej przez Dawida Kubackiego tuż po powrocie do Polski: 

Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze.

Dawid, Marta, Zuzanna, Maja - trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama