Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie. Nowy klip z Maffashion! WIDEO

Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie. Nowy klip z Maffashion! WIDEO

Fot. YouTube.com/Dawid Kwiatkowski

Reklama
Reklama
placeholder

16 lutego 2021 roku Dawid Kwiatkowski wypuścił nowy klip! W teledysku do Bez Ciebie wystąpiła m.in. Maffashion.

Margaret i Natalia Szroeder w sukniach ślubnych! 'Z Małżonką przedstawiamy SOLD OUT' >> 

Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie – nowa piosenka

Dawid Kwiatkowski powraca z nową energią, dojrzałością i siłą w przebojowym singlu Bez Ciebie. Do piosenki powstał poruszający teledysk, do którego scenariusz stworzył sam Dawid Kwiatkowski, a w rolach głównych zobaczycie Julię Kuczyńską, czyli Maffashion i Michała Kota.

Bez Ciebie to historia pary, która zmaga się ze swoimi emocjami i relacją. Juror The Voice Kids jest ich obserwatorem i „dobrym duchem”.

"Bez Ciebie" przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy – mówił Dawid Kwiatkowski o swoim nowym utworze.

Bez Ciebie to pierwszy singiel, który zapowiada nową płytę artysty. 

Jula powraca! Między Wierszami to jej nowy singiel >>

Michał Kot – kim jest chłopak z teledysku Dawida Kwiatkowskiego?

Michał Kot jest modelem współpracującym z warszawską agencją United For Models. Pracuje też jako instruktor w Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego. Z informacji zamieszczonych w internecie wynika, że działa również w WHITE NOISE events and pr.

Michała Kota znajdziecie na Instagramie @kotmichal_.

W środę 17 lutego 2021 roku Dawid Kwiatkowski wystąpi w #4FUNhome! Opowie nam o swoim nowym singlu i klipie. Oglądajcie live na Facebooku 4FUN.TV od 17.00.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama