News

Jula powraca! Między Wierszami to jej nowy singiel

Jula powraca! Między Wierszami to jej nowy singiel

Fot. YouTube.com/Jula

Jula powraca! Między Wierszami to jej nowy singiel. Posłuchajcie jak brzmi i zobaczcie teledysk.

Margaret i Natalia Szroeder we wspólnym teledysku! Sold Out już jest [WIDEO] >> 

Można śmiało powiedzieć, że Jula jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom udowadniając, że do spełnienia marzeń wystarczy internet.

W 2007 roku Jula, a właściwie Julita Ratowska, postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór. Znajomi wokalistki wrzucili jej nagranie do sieci, które odniosło ogromny sukces.

W 2011 roku kanał Julii na YouTube znacznie zyskał na popularności. Już wtedy jej amatorskie nagrania znacznie przebijały ilością odsłon utwory grane w największych polskich stacjach radiowych. Dowodem na to jest m.in. Zostań, który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 14 milionów wyświetleń.

W styczniu 2012 roku, ukazał się pierwszy teledysk artystki. Klip do singla Za Każdym Razem w bardzo krótkim czasie obejrzano ponad 20 milionów razy. Piosenka wyprzedziła największe światowe hity i była w Polsce najczęściej granym utworem. W tej chwili licznik jego wyświetleń na YouTube wynosi prawie 35 milionów razy.

Kilka miesięcy później Jula wypuściła drugi singiel – Nie Zatrzymasz Mnie – który promował debiutancką płytę 29-latki – Na Krawędzi.

Tola Szlagowska z Blog 27 wraca z nową piosenką. Jak dziś wygląda? >>

W 2014 roku Jula  wydała kolejny krążek, pt. 180°, a wiosną 2017 ukazała się trzeci album wokalistki. Promował go tytułowy singiel Milion Słów.

Hitem 2018 roku był kawałek Zanim Nas Policzysz, który Filip Lato i Jula nagrali w duecie.

Jula – Między Wierszami – nowa piosenka

Po dwóch latach muzycznej przerwy, Jula wraca z najnowszym singlem Miedzy Wierszami, który rozpoczyna nowy rozdział w jej karierze i zapowiada czwartą płytę studyjną.

Utwór Między Wierszami, który miał premierę 12 lutego 2021 roku, to próba zrozumienia świata mężczyzny, jego toku myślenia oraz słów, które wypowiada. Singiel pokazuje jak trudna bywa komunikacja między ludźmi. W głowie kobiety toczy się wewnętrzny monolog, w którym szuka odpowiedzi na pytanie dlaczego to co piękne, musi być aż tak skomplikowane.

Między Wierszami to kolejny hit w karierze Julii? 

12 lutego 2021 roku Jula przejęła Instagram @4fun.tv! Koniecznie śledźcie jej relacje na naszym profilu.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.