Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski wypuścił swoje perfumy i świece. Będą do kupienia na koncertach

Dawid Kwiatkowski wypuścił swoje perfumy i świece. Będą do kupienia na koncertach

fot. instagram.com/kwiatkowsky/

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Wokalista zaledwie kilka dni temu wypuścił oficjalny merch Pop Romantyk inspirowany jego najnowszym albumem o tej samej nazwie. Jego sprzedaż wystartowała online niedługo przed rozpoczęciem trasy koncertowej promującej płytę. Kilka dni przed pierwszym z koncertów z trasy artysta podzielił się kolejnymi produktami z kolekcji merchu. 

Dawid Kwiatkowski wypuścił merch Pop Romantyk. Co można kupić? >>

Dawid Kwiatkowski wypuścił swoje perfumy i świece Pop Romantyk

Dawid Kwiatkowski jest aktywny w mediach społecznościowych zwłaszcza na Instagramie. To właśnie tam od jakiegoś czasu komunikuje się z fanami za pomocą kanału nadawczego o nazwie Dawid nadaje. Ależ on nadaje. Za jego pośrednictwem, a następnie zamieszczając zdjęcie na InstaStory, 22 lutego 2024 roku wokalista poinformował o tym, że wypuścił swoje perfumy i świece inspirowane albumem Pop Romantyk. Niestety nie zdradził szczegółów tego, jak pachną. Produkty będzie można nabyć tylko w sklepiku koncertowym na trasie. Ich ceny nie są jeszcze znane. Dawid zaznaczył jednak, że płatność za nie będzie możliwa tylko gotówką.

Przypomnijmy, że publiczność będzie miała okazję zobaczyć artystę na żywo w ośmiu polskich miastach. Pierwszy koncert odbędzie się 23 lutego 2024 we Wrocławiu, a ostatni 5 kwietnia 2024 roku w Toruniu.

Skusicie się na zapach i świecę od Dawida Kwiatkowskiego?

Doda w dniu 40. urodzin wypuściła swoje perfumy. Ile kosztują? >>

screen fot. instagram.com/kwiatkowsky/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama