Reklama
placeholder
News

Doda w dniu 40. urodzin wypuściła swoje perfumy. Ile kosztują?

Doda w dniu 40. urodzin wypuściła swoje perfumy. Ile kosztują?

fot. instagram.com/dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Pod koniec stycznia 2024 roku Doda zagrała swój ostatni koncert w ramach trasy Aquaria Tour, która promowała wydany w 2023 roku album Aquaria. Wokalistka zapowiedziała, że tym przedsięwzięciem żegna się z koncertami i nie planuje kolejnych solowych występów. Fani artystki nie muszą się martwić, bo pozostaje z nimi w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Doda. Aquaria Tour: merch koncertowy trafił do sprzedaży online. Co znalazło się w kolekcji? >>

Doda "wypuściła" własne perfumy. Premiera odbyła się w jej 40. urodziny

15 lutego 2024 roku Doda obchodzi swoje 40. urodziny. W tym szczególnym dniu miały premierę stworzone przez nią perfumy. Zapach nazywa się Luna i jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Flakon ma kształt półksiężyca, a w zapachowej kompozycji możemy odnaleźć nuty drzewne połączone z orzeźwiającymi cytrusami, zmysłową bergamotką oraz akordami morskimi. Perfumy Dody kosztują 287 złotych. Niestety nie podano pojemności flakonu. Wokalistka o swoich perfumach pisze tak:

Księżyc w nowiu to nie tylko nowy początek ale czas poznania swojej wewnętrznej siły.Poświęć trochę czasu, aby połączyć się ze swoją intuicją.Te siłę da Ci LUNA. To koktail zmysłowości i siły charakteru.UNISEX. Luna jest nietypowa ,inna NIŻ WSZYSTKIE ZAPACHY..dodaje pewności siebie, kiedy oczy całego świata skierowane są na Ciebie lub kiedy dyskretnie chcesz skierować na siebie tylko jedną parę.Luna uzależnia nie tylko właściciela ale i wszystkich dookoła.To manifest indywidualności , ekscentryczności i bycia sobą niezależnie od otoczenia.
Pachnieć Luną to pachnieć bezczelnie sexowną nonszalancją

Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Skusicie się na perfumy od Dody?

Doda ma nietypowe hobby. Dariusz Pachut wychodzi wtedy z domu >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama