Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski i Tymek z DARMOWYM koncertem w Warszawie. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć wejściówki?

Dawid Kwiatkowski i Tymek z DARMOWYM koncertem w Warszawie. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć wejściówki?

fot. YouTube.com/2115/ fot. materiały prasowe Kayax

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski i Tymek wystąpią na darmowym koncercie w Warszawie. Artyści będą gwiazdami tegorocznej edycji Westfield Good Festival, który odbędzie się na terenie dwóch centrów handlowych zlokalizowanych w Śródmieściu  i na Mokotowie. W dniach 18-20 kwietnia 2024 roku na odwiedzających czeka wiele atrakcji, będą mogli m.in. zaadoptować rośliny z drugiego obiegu czy wziąć udział w zbiórce odzieży. Główną ideą wydarzenia jest promocja proekologicznych postaw, działania w duchu zero waste, a także mody cyrkularnej. Jego zwieńczeniem będą bezpłatne koncerty Jak wziąć w nich udział?

Dawid Kwiatkowski zakończył klubową trasę Pop Romantyk. W Toruniu pojawiła się nawet jego mama >>

Dawid Kwiatkowski i Tymek: jak zdobyć bilety na bezpłatny koncert?

Koncerty Tymka i Dawida Kwiatkowskiego odbędą się w sobotę 20 kwietnia 2024 roku na terenie zielonym przed Westfield Arkadia. O 18:30 wystąpi Tymek, a o 20:00 Dawid Kwiatkowski. Żeby wziąć udział w wydarzeniach musicie wykonać następujące kroki:

  • Zarejestruj się do WESTFIELD CLUB.
  • W dniach 18-19 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 przyjdź do Westfield Arkadia do strefy Westfield Good Festival (przestrzeń Theatrum, przed sklepem Sephora), pokaż mailowe potwierdzenie otrzymania wejściówki na koncert (w wersji drukowanej lub na ekranie urządzenia mobilnego) i wymień je na bilet.
  • W dniu koncertu, w sobotę 20 kwietnia, przyjdź do Westfield Arkadia do strefy Westfield Good Festival (przestrzeń Theatrum, przed sklepem Sephora) i wymień swój bilet na opaskę, która będzie potrzebna, by wejść do strefy koncertowej na terenie zielonym przed Westfield Arkadia.

Wybierzecie się na koncert Dawida Kwiatkowskiego i Tymka?

Orange Warsaw Festival 2024: line up ogłoszony! Kto wystąpi w Warszawie? >>

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama