Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski zakończył klubową trasę Pop Romantyk. W Toruniu pojawiła się nawet jego mama

Dawid Kwiatkowski zakończył klubową trasę Pop Romantyk. W Toruniu pojawiła się nawet jego mama

fot. Wanessa Kaczmarek

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski kilka dni temu zakończył klubową część trasy Pop Romantyk, która promowała jego najnowszy album o tym samym tytule. Przypomnijmy, że nowy krążek pojawił się 19 stycznia 2024 roku. Choć pierwotnie tour promujący płytę miał zakończyć się 1 marca w Bydgoszczy, ze względu na pożar w fabryce Lloyda wydarzenie zostało przełożone. Finalnie ostatni koncert pod szyldem Pop Romantyk odbył się 6 kwietnia w Toruniu. Fani artysty nie zawiedli, a Centrum kulturalno-kongresowe Jordanki wypełniło się po brzegi.

Dawid Kwiatkowski dotrzymał słowa. Spotkał się z fanką na kawie >>

Dawid Kwiatkowski wystąpił w Toruniu. Zaskoczył publiczność, kiedy zszedł ze sceny i pobiegł w tłum

 Na początku występu Dawid Kwiatkowski wrócił wspomnieniami do koncertu, który dał w tym samym miejscu kilka lat wcześniej i zapowiedział, że cały występ poświęci wdzięczności:

To jest nasz ostatni przystanek i dziś tak sobie pomyślałem przed koncertem, że chyba poświcę ten koncert tak w sercu, tak w środku wdzięczności i naprawdę skupię się na tym spiewając, żeby co utwór podziękować tak Bogu, samemu sobie i Wam. Nawet nie mówiąc tego na głos przez mikrofon. Pamiętam jak ostatni raz grałem w tym miejscu i nie było nawet połowy sali w 2018, a dziś mamy takiego fula. Nie było ani jednego miejsca wolnego. Bardzo Wam za to dziękuję. Przestaliście mi się mieścić w tych klubach. Wiecie ile osób przyszło na tę trasę? 12 tysięcy. 12 tysięcy biletów, czyli tak sobie szybko obliczyłem, że to są dwa Torwary, ale żeby nie zjeść własnego ogona po kolei.

W trakcie koncertu publiczność mogła usłyszeć na żywo przede wszystkim utwory z płyty Pop Romantyk. Były to m.in. takie piosenki jak: Vintage, Zanim Cię poznam, Pobite gary czy Café de Paris. Do utworu Ile jeszcze? Dawid Kwiatkowski zaprosił na scenę młodego, utalentowanego, początkującego muzyka - tym razem była to fanka o imieniu Dominika, która zagrała na saksofonie.

W trakcie piosenki Co zostało mi? artysta zszedł ze sceny i... ruszył w stronę publiczności. Niektórzy mieli wówczas szansę podać mu rękę, a nawet go uściskać. Dawid wyznał, że bardzo lubi się przytulać. W repertuarze koncertu nie mogło zabraknąć hitów wokalisty z poprzednich lat, takich jak Na zawsze, Proste czy bez Ciebie.

Pod koniec koncertu Dawid wyszedł na scenę z kamerą i nagrywał publiczność na żywo. Obraz można było zobaczyć na ekranie. W trakcie całego wydarzenia wyświetlały się na nim różne wizualizacje. Ci bardziej odważni zdecydowali się nawet pocałować swoje drugie połówki. 

Atmosfera wydarzenia była wspaniała. Dawid ma wiernych i oddanych fanów, którzy śpiewali z nim wszystkie piosenki - od pierwszej aż po ostatnią. Na widowni była obecna również mama wokalisty. Po koncercie publiczność miała okazję zobaczyć krótki filmik z procesu powstawania albumu Pop Romantyk

Na koncercie sanah wystąpił... król Julian. Jarosław Boberek przyćmił artystkę - musicie to zobaczyć [WIDEO] >>

Trzeba przyznać, że Dawid Kwiatkowski "umie w koncerty" i warto choć raz posłuchać go na żywo. Byliście już na występie tego artysty? Zobaczcie foty z Torunia!

fot. Wanessa Kaczmarek

fot. Wanessa Kaczmarek

fot. Wanessa Kaczmarek

@chmura_eryk_fvs

Co zostało…🏹🤍 @DAWID KWIATKOWSKI #cozostalomi #popromantyktour #torun #ckkjordanki #fypシ

♬ dźwięk oryginalny - Eryk Chmura

 

@kocur_cleo

PopRomantyk skradł mi wczoraj serce. 🥹🫶🏻#dc #fypシ #viral #popromantyk #popromantyktour #kwiatonators #dawidkwiatkowski #toruń @DAWID KWIATKOWSKI

♬ dźwięk oryginalny - KAROL✨

 

@czerwis93

Mega koncert @DAWID KWIATKOWSKI 🔥🔥🔥 gratuluję i dziękuję #dawidkwiatkowski #popromantyk #koncert #toruń #trend

♬ Idziesz ze mną - Dawid Kwiatkowski
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama